Mladá žena to nemala v živote ľahké. Dvojnásobná mamička, ktorá pochádza z Texasu, pracovala ako upratovačka a musela sa poriadne oháňať, aby s manželom, účtovníkom Nickom (42) zabezpečili svoje deti a dopriali im všetko, čo potrebujú.

Courtney Brightová začala svojimi fotografiami poriadne zarábať.
Zdroj: Profimedia

Zásadný obratmodelka

Život Courtney sa zmenil vtedy, keď realizovala nápad pre zahnanie dlhej chvíle. „Vždy om obdivovala modelky a snívala o tom, aké by to bolo byť jednou z nich. Manžel mi povedal, že som rovnako krásna, tak som si viac-menej zo žartu založila profil na Instagrame a začala tam nahrávať sexy fotky,“ povedala blondínka pre web Mirror. Po nejakom čase sa jej fanúšikovská základňa zväčšila, tak sa rozhodla svoj úspech speňažiť. Najprv založila webovú stránku a potom sa presunula na platformu OnlyFans, kde predplatiteľom poskytuje necenzurovaný obsah erotického charakteru. „Po pol roku som zarábala toľko, že som mohla prestať chodiť do práce. Potom dal výpoveď aj Nick. Teraz máme oveľa viac času na deti a cestovanie,“ povedala Courney, ktorá zarába okolo 33-tisíc libier mesačne.

Manžel Nick je na Courtney pyšný.
Zdroj: Profimedia

Viac foto v GALÉRII.

Nepochopená

Spočiatku musela dvojnásobná mamička bojovať s nevôľou zo strany najbližšieho okolia, ktoré malo pocit, že sa správa nedospelo a mala by mať iný spôsob obživy, než fotografovať sa na sociálne siete. Ona však podľa svojich slov je rada, že môže ostatným ženám ukázať, že deťmi a manželstvom sa život nekončí a každá žena môže byť atraktívna aj po niekoľkých pôrodoch. A navyše, manžel je na ňu veľmi pyšný. „Môžeme s deťmi cestovať a užívať si, predtým sme si to nemohli dovoliť,“ vraví Courtney. Nick i jej dve dcéry, Landri (16) a Eliza (13) ju podporujú a to je podľa nej veľká časť úspechu. Modelka teraz žije s rodinou v luxusnom dome s vlastným tobogánom i súkromnou kinosálou.

Dcéry i manžel Cortney podporujú.
Zdroj: Profimedia