Americký miliardár austrálskeho pôvodu a mediálny magnát Rupert Murdoch (91) sa po šiestich rokoch manželstva s herečkou a modelkou Jerry Hall (66) minulý rok rozviedol, píše dailymail.co.uk.

Po rozvode v poradí s už štvrtou manželkou má boháč ďalšiu známosť. Tento raz mu učarovala žena v rovnakom veku ako jeho posledná ex - vdova po legende country hudby Chesterovi Smithovi a niekdajšia policajná kaplánka Ann-Lesley Smith (66). Párik nafotili ako si spoločne vychutnávajú pláž slnečného Barbadosu. Okrem toho ich fotografi zastihli aj na letisku, kde sa držali za ruky.

Párik, ktorý sa zoznámil v novembri minulého roka, obedoval na verejnej pláži. Na karibskom ostrove mali tráviť čas na pozvanie britského miliardára Anthonyho Bamforda, predsedu predstavenstva spoločnosti JCB. Nová známosť Murdocha pútala pozornosť v dvojdielnych plavkách a ukázala na svoj vek výbornú figúru.

Fotky miliardára s novou partnerkou na romantickej dovolenke nájdete v GALÉRII

Miliardár mal štyri manželky. V rokoch 1956 až 1967 bol ženatý s bývalou letuškou Patriciou Booker a v rokoch 1967 až 1998 s novinárkou Annou Torv. Potom sa oženil s o 38 rokov mladšou podnikateľkou čínskeho pôvodu Wendy Deng, ale v roku 2013 podal žiadosť o rozvod. Napokon sa oženil s Jerry Hall, bývalou dlhoročnou partnerkou sira Micka Jaggera z Rolling Stones, a to dva mesiace po prekvapivom oznámení ich zasnúbenia v denníku The Times v roku 2016.

66-ročná bývalá modelka však podala žiadosť o rozvod v júli minulého roka. Boháč ale neplakal do vankúša a už po pol roku od rozvodu si užíva s novou ženou. "Zdá sa, že je veľmi šťastný," povedal jeden z Murdochových priateľov.