Americká modelka, herečka a dedička hotelového impéria Paris Hilton (41) prekvapila svojich fanúšikov. Na sociálnej sieti zverejnila foto rúčky novorodenca, ktorá drží jej palec s tým, že „už teraz sa nedá slovami opísať, ako veľmi si milovaný“. Pre časopis People potvrdila, že sa s manželom Carterom Reumom (41) tešia z chlapčeka. „Vždy bolo mojím snom stať sa matkou a som šťastná, že sme sa spolu s Carterom našli. Sme nadšení, že sme si založili rodinu a naše srdcia priam explodujú láskou k nášmu synčekovi,“ povedala pre People.

V decembri magazínu prezradila, že s manželom plánujú dieťa. Počas vrcholiacej pandémie začali proces umelého oplodnenia. „Bolo to perfektné načasovanie, pretože svet sa zatvoril a ja som predtým zvyčajne trávila v lietadle 250 dní v roku. Povedali sme si, že si pripravíme všetky vajíčka.“ Chlapčeka, ktorého meno zatiaľ rodičia neprezradili, vynosila náhradná matka.

Paris sa za Cartera vydala v novembri 2021. Carter je americký spisovateľ a podnikateľ, založil spoločnosť M13, ktorá sa zaoberá rizikovým kapitálom.

FOTO novopečenej mamičky Paris Hilton v GALÉRII