Na sociálnych sieťach sa neraz delia o fotky rodinnej idylky a nešetria vrelými vyznaniami na adresu svojich potomkov. Tejto idylke však, zdá sa, odzvonilo. Vzťah hviezdneho páru s najstarším synom mala naštrbiť nevraživosť medzi mamou Victoriou a nevestou Nicolou (27).

Brooklyn si 9. apríla po vyše dvojročnom vzťahu vzal za ženu americkú herečku Nicolu Peltz, známu napríklad z filmu Transformers: Zánik. Blond kráska pochádza z majetnej rodiny, jej otec Nelson Peltz patrí k najbohatším biznismenom v USA. Zatiaľ čo majetok Nicolinej rodiny sa odhaduje na v prepočte 1,5 miliardy eur, Beckhamovci im s majetkom 410 miliónov nestíhajú konkurovať. Viac sa dočítate tu:

Budúci manželia dokonca podpísali predmanželskú zmluvu, ktorá má prioritne chrániť majetok bohatej dedičky. Brooklyn a Nicola sa brali za veľkej pompy na Floride, v sídle nevestiných rodičov na brehu oceánu. Svadba mala vyjsť na astronomických 3,5 milióna eur a dokumentoval ju prestížny magazín Vogue. Medzi hosťami boli celebrity ako Serena Williams, Eva Longoria či Gordon Ramsay.

FOTO zo svadby v GALÉRII.

Mladomanželia sa netradične rozhodli spoločne používať obe svoje priezviská, pričom aj ženích prijal to nevestine. Volajú sa teda Brooklyn Peltz Beckham a Nicola Peltz Beckham. Známemu portálu PageSix sa teraz exkluzívne podarilo zistiť, že vzťahy exspajsky Victorie s manželkou jej najstaršieho syna sú na bode mrazu, web doslova píše o "studenej vojne“.

"Nevedia sa vystáť a nerozprávajú sa spolu. To, ako to pred svadbou vygradovalo, je príšerné,“ povedal zdroj blízky rodine. Nicola podľa neho nechcela, aby jej budúca svokra akokoľvek zasahovala do príprav veľkolopej svadby a nenechala ju nijak sa zapojiť. "Komunikácia bola minimálna,“ tvrdí zdroj.

Situácia mala prerásť do "non-stop drámy ohľadom malicherností“, ktorá teraz kazí vzťah Beckhamovcov s ich synom. "Veľmi sa s ním posledné mesiace nerozprávali,“ povedal zdroj o britských manželoch, ktorí pritom v súčasnosti žijú na Miami, teda blízko amerického bydliska mladých Peltz Beckhamovcov.

FOTO mladomanželov aj Victorie s Davidom v GALÉRII.

Zlú krv malo vyvolať aj to, keď Brooklyn na sociálnej sieti zdieľal titulku britského magazínu Tatler, ktorý Nicolu tituloval za "novú pani Beckhamovú.“ Zdroje pre Page Six vyjadrili domnienku, že herečka trochu závidí svetovú slávu svojej svokre a nebola nadšená pozornosťou, ktorej sa Victorii aj vďaka jej svadbe dostalo. Hovorcovia oboch dám na otázky portálu nereagovali.

Zdroj videa: Instagram/nicolapeltz