Hlavný americký epidemiológ, Anthony Fauci (79) prehlásil, že ak by sa mal vyskytnúť v nejakej relácii, kde by ho stvárňoval herec, vybrali by si Brada Pitta (56). To asi však ani len netušil, že „sen“ sa stane skutočnosťou a výzvu Brad prijme a dokonca si hneď podá aj amerického prezidenta.

Objavil sa na začiatku sarkastickej relácie Saturday Night Live, čo v preklade znamená Naživo v sobotu večer. Vo svojom prejave trefne reagoval na slová Donalda Trumpa (73), ktorého epidemiológ nemá veľmi v láske. „Najskôr by som chcel poďakovať všetkým starším ženám, ktoré mi posielajú e-maily plné podpory, inšpirácie a niekedy i obrázkov,“povedal Pitt na začiatku relácie, kde bol prezlečený za Anthonyho Fauciho.

Ďalej hovoril o nepravdivých správach, ktoré sa šíria o súčasnej pandémii. Najmä chce vysvetliť slová, ktoré Trump povedal a nezdali sa mu veľmi zrozumiteľné. Ako prvé si vybral „vakcínu bude mať krajina relatívne skoro.“ „Relatívne skoro je zaujímavá fráza. Relatívne vo vzťahu k celkovým dejinám planéty? V tomto prípade príde vakcína naozaj skoro. Ale keď poviete priateľovi, že sa uvidíte skoro a potom sa objavíte po roku a pol, bol by relatívne dosť naštvaný,“hovorí Pitt.

Potom v relácii pokračoval vysvetľovaním výroku amerického prezidenta, ktorý povedal, že: „Jedného dňa to zmizne. Je to ako zázrak.“ „Zázrak by bol skvelý. Kto nemá rád zázraky? Ale zázrak by nemal byť plán A,“reaguje prezlečený herec.

FOTO Amerického epidemiológ Anthony Fauci  a herca Brada Pitta v jeho koži, nájdete v GALÉRII  > >