Ktosi v okolí poľskej Poznane prevážal cez víkend teliatko v naozaj nekomfortných podmienkach. Nie je to však prvý takýto prípad v Poľsku, kedy hospodárske zviera transportovali z miesta na miesto podobným spôsobom. Posledný prípad si ľudia všimli v obci Mrowino neďaleko západopoľskej Poznane.

V galérii si pozrite fotografie zvierat prevážaných v aute. Nebudete vychádzať z údivu!

Na sociálnej sieti sa objavil dôkaz o víkendovom prevoze teľaťa.
Na sociálnej sieti sa objavil dôkaz o víkendovom prevoze teľaťa.
Zdroj: Internet

Veď predsa pršalo

Náhodný okoloidúci situáciu odfotil a snímku umiestnil na sociálnej sieti. Komentáre pod týmto postom však nie sú jednoznačné. Väčšina ľudí šoféra kritizovalo, ale niektorí chceli ukázať zmysel pre humor a pochválili ho. „No čo, predsa pršalo, treba si nejako poradiť,“znel jeden z komentárov.

Krava v osobnom aute, to u našich severných susedov nie je nič nové. Pred niekoľkými mesiacmi sa niečo podobné stalo v Kaliszi, tiež v západnom Poľsku. Vtedy sa na internete objavilo aj video, ktoré nakrútila posádka idúca za inkriminovaným autom, môžete si ho pozrieť nižšie. Mimochodom, nielen v Poľsku sa každoročne objavia snímky, ako teliatka či kravy ich majitelia prevážajú na zadných sedadlách osobných vozidiel, ako je zrejmé aj z našej galérie.

Viac snímok zvierat prevážaných v osobných autách si môžete pozrieť TU.