Speváčka Shakira (45) a  futbalista Gerard Piqué (35) sa minulý rok v lete po jedenástich rokoch spolužitia rozišli, navždy ich budú spájať spoloční synovia Milan (9) a Sasha (7).  Iniciátorom rozchodu bol dnes už bývalý obranca Barcelony, ktorý si našiel o 13 rokov mladšiu partnerku Claru.

Ako píše Šport24.sk, teraz je nad slnko jasné, že Shakira jeho nový vzťah ani po šiestich mesiacoch nestrávila. Pred niekoľkými dňami odpremiérovala novú pesničku, kde sa veľmi agresívne pustila do bývalého partnera a dokonca aj do jeho novej lásky. 

"Som hodná dvoch 22-ročných. Vymenil si Ferrari za Twingo. Vymenil si Rolex za Casio. Veľa posilňuješ, ale mal by si popracovať aj na svojom mozgu," nôti kolumbijská hviezda zlovestne v piesni. Asi však nečakala, že Piqué jej svojou reakciou vytrie zrak.

FOTO Piquého s mladou frajerkou v GALÉRII.

Ako informuje portál Mirror, po zverejnení pesničky uzavrel sponzorskú zmluvu s výrobcom hodiniek Casio. Oznámil to na tlačovej konferencii k turnaju King´s League, v ktorom sa angažuje. "Máme zmluvu s Casiom," povedal športovec a poklopal si po hodinkách. "Tieto hodinky sú na celý život, hovorím vám!" predniesol vetu, ktorá mohla byť aj odkazom Shakire, že to s mladou frajerkou Clarou myslí vážne.

FOTO Piquého s hodinkami v GALÉRII.

Tým však Piqué svoju odvetu neskončil, na jedno z podujatí King´s League totiž prišiel v aute Twingo. Video, na ktorom z neho vystúpil vysmiaty od ucha k uchu, má na Twitter už 15 miliónov pozretí. Zábery nájdete v GALÉRII.