Bola to láska ako z rozprávky, teraz po nej zostala len trpká pachuť. Bývalá Miss Moskvy Oksana Vojvodinová upútala pozornosť svetovej verejnosti vlani v júni, keď sa na tajnej ceremónii zosobášila s vtedajším malajzijským kráľom Sultanom Muhammadom V. Napriek 25-ročnému vekovému rozdielu sa dvojica zdala byť šťastná. Panovník dokonca ustal aj zverejnenie pikantných fotografií svojej manželky z ruskej reality šou. Nielenže ju nezavrhol, namiesto toho po ich objavení abdikoval. Už po niekoľkých mesiacoch však došlo v ich vzťahu k zlomu.

Rozvod

V auguste verejnosť prekvapili správy o rozvode páru a to aj napriek tomu, že sa medzičasom dočkali potomka – syna Leona. Chlapček sa už narodil v Moskve, kam sa podľa Daily Mail bývalá miss vrátila a býva tam so svojou mamou.

Zo začiatku to vyzeralo, že sa bývalý kráľ a Ruska rozišli pokojne. „On posiela peniaze, ona žije na jeho účet. Neviem, aká je suma, ktorú exmonarcha posiela, ale ona a jej matka si prenajímajú byt v Moskve aj dom na vidieku. Využívajú aj služby ochranky,“ povedal pre Daily Mail advokát 27-ročnej krásky. V týchto dňoch obaja začali na sebe škaredo útočiť.

Búrlivá minulosť: Špekuluje sa, že k rozvodu prispeli aj pikantné snímky sexu v priamom prenose, ktorému sa Oksana oddávala v reality šou s ďalším účastníkom.
Búrlivá minulosť: Špekuluje sa, že k rozvodu prispeli aj pikantné snímky sexu v priamom prenose, ktorému sa Oksana oddávala v reality šou s ďalším účastníkom.
Zdroj: Profimedia

Tvrdé slová

Vojnu začala Ruska, keď pohrozila, že zverejní skutočný dôvod ich rozchodu. „Viem, že všetci chcú počuť, čo sa nám naozaj stalo,“ uviedla na sociálnych sieťach. „Doteraz som nebola pripravená odhaliť svoj príbeh. Možno, ak vám poviem pravdu, budem sa cítiť lepšie,“ naznačila a pridala selfie. Zároveň bývalému odkázala, že rodičia by mali tráviť viac času spolu so synom.

Muhammad nezostal Oksane nič dĺžny. „Niektoré rozhodnutia v súkromnom živote som trpko oľutoval,“uviedol v oficiálnom vyhlásení zjavne narážajúc na manželstvo a abdikáciu. Dotklo sa ho aj to, že Oksana zverejnila jeho súkromné fotky na sociálnych sieťach. No a a pokiaľ ide o štvormesačného syna Leona, prostredníctvom advokáta uviedol, že má pochybnosti o tom, či je naozaj jeho.

Sexi fotky, ktoré pobúrili bývalého kráľa, si pozrite v našej galérii.