Hviezda britských reality šou Vicky Pattison (35) sa ako každá žena rada cíti krásna. Teraz však vystúpila pred piatimi miliónmi priaznivcov nie ako vždy dokonale upravená sexbomba. Zverejnila realitu a dobre urobila.

Nafotila sa taká, aká v skutočnosti je, bez filtrov a póz. Nechala vyniknúť svoje strie, celulitídu, tuk na bruchu, nedokonalú pleť či dvojitú bradu. "Sociálne médiá môžu byť často zavádzajúce... Stačí si len zbežne prelistovať Instagram a môžete sa presvedčiť, že všetci majú dokonalé telo, nikto sa nikdy nevyfotí zle, všetci majú dokonale hladkú pleť a všetci majú všetko v poriadku...," načrtla v úvode svojho úprimného príspevku na Instagrame.

"Rada by som na svojom Instagrame ukazovala obe strany mince... ale po malom rannom prelistovaní som si uvedomila, že pridávam asi až príliš veľa starostlivo upravených záberov a efektných reklám - takže tu je časť mojej reality - reality, za ktorú sa nielenže nehanbím, ale som na ňu aj hrdá," prešla k zásadnému uvedomeniu si.

Okrem zverejnených fotiek si však brunetka "naložila" aj slovne. "Mám 35 rokov, vrásky, celulitídu, kožné jamky, bruško, absolútne žiadne pery v porovnaní s ostatnými tu, zdá sa, a dvojitú bradu... Mám dobré aj zlé uhly, mám dobré aj zlé dni... a nič z toho ma nerobí menej dobrým človekom alebo menej hodným sebalásky," zakončuje sebakritiku v pozitívnom duchu.

Neupravené fotky Vicky nájdete v GALÉRII

"Nebuďte príliš zavesení na "dokonalú" stránku sociálnych médií, nedovoľte, aby tieto obrázky ovplyvnili to, ako vidíte sami seba a svoju hodnotu - pretože za každým z tých glamour záberov bol milión ďalších takýchto, ktoré sa nám spoločnosť snaží nahovoriť, že sú nejakým spôsobom menej žiaduce. Ale ak sa pýtate mňa, oveľa viac krásy nájdete v tom skutočnom, surovom... Takže buďte k sebe láskaví dnes a vlastne každý deň. Ste výnimoční, krásni a zaslúžite si lásku bez ohľadu na to, akú veľkosť oblečenia nosíte, či máte upratanú kuchyňu alebo dokonale hladkú pleť...," odkazuje svojim fanúšikom s malou radou na záver: "Nedovoľ, aby ťa Instagram a všetky jeho kecy presvedčili o opaku. Nedovoľ, aby ťa zmenil, ty si ty... a to je tvoja super sila."