Tip na článok
Lady Gaga a jej šaty na udeľovaní Zlatý Glóbus 2018 ala Judy  Garland

Na Zlatých glóbusoch sa zrodila hviezda: Lady Gaga vyzerá presne ako Judy Garland v roku 1954!

Barbara Hricišinová

Jednou z hlavných hviezd udeľovania Zlatých glóbusov bola speváčka a herečka Lady Gaga. Oči všetkých sa upierali práve na ňu.

Galéria k článku (18 fotografií )
Lady Gaga
Lady Gaga v róbe od Valentino Couture.
Lady Gaga mala modré aj vlasy.

Okrem toho, že bola ocenená za „najlepšiu pôvodnú pieseň“ z filmu Zrodila sa hviezda, ovládla červený koberec. Za to, že z nej nik nemohol odtrhnúť oči mohla jej veľkolepá róba z kolekcia od Valentino Couture.

Kopírovala ju?

Mnoho kritikov a filmových nadšencov osočili 32-ročnú speváčku za kopírovanie známej speváčky Judy Garland. Šaty, ktoré si zvolila na filmové a televízne udeľovanie cien Zlaté glóbusy sa do veľkej miery podobali na tie, ktoré mala oblečené Judy v remaku filmu Zrodila sa hviezda z roku 1954. Judy v ňom  hrala Ally, za čo získala i Zlatý glóbus. Lady Gaga sa však vyjadrila, že išlo o náhodu a v žiadnom prípade nechcela nikoho kopírovať. „Na to, aby som bola ako Judy musím ešte tvrdo pracovať “, dodala Gaga.

Počas večera na červenom koberci sa Lady Gaga vyjadrila: „Vždy som chcela byť herečkou a tak som si vytvárala rôzne postavy. Herečkou som byť nemohla a tak som sa stala speváčkou“.

VIDEO Plus 7 Dní