Otcovi vojvodkyne zo Sussexu učarovali kamery. Kedysi ako televízny osvetľovač stál za nimi, teraz si čoraz častejšie sadá pred ne, aby kŕmil divákov rečami o tom, aká je jeho dcéra v kráľovskej rodine nešťastná. Vraj je pod tlakom a nesvoja. Niežeby mu to povedala samotná dcéra, Meghan s otcom od svadby prakticky nekomunikuje, on jej to všetko vyčítal z tváre.

Zákulisné hry

„Čím viac hovorí s médiami, tým viac sa chce Meghan držať ďalej,“ povedal exkluzívne pre Daily Mail o situácii s Thomasom Marklom zdroj blízky vojvodkyni zo Sussexu. 37-ročná Meghan sa chystá ešte toto leto na sólo návštevu rodného Los Angeles a New Yorku, teda predtým, ako tam pôjde budúci rok v rámci oficiálneho turné po USA po boku manžela, princa Harryho. Pritom v roku 2019 sa očakáva, že už by aj Meghan mohla byť v očakávaní.

Thomas Markle spolu s Meghan: Kedysi brával dcéru zo školy a mali vynikajúci vzťah. Dnes sa ho Meghan strání, stále o nej rozpráva do médií a neváži si kráľovskú rodinu, do ktorej ona už patrí.
Thomas Markle spolu s Meghan: Kedysi brával dcéru zo školy a mali vynikajúci vzťah. Dnes sa ho Meghan strání, stále o nej rozpráva do médií a neváži si kráľovskú rodinu, do ktorej ona už patrí.
Zdroj: profimedia

Podľa zdroja z Meghaninho okolia „v perfektnom svete by sa Meghan stretla so svojím otcom a nezmienila by sa o situácii ani slovkom.“Lenže jeho zlomyseľné reči musí vyriešiť ešte pred návštevou, aby sa nezmenila na ešte väčšiu drámu. Úplne sa pritom spolieha na jedinú osobu.

„Ak sa môže niekto rozumne s jej otcom pozhovárať, je to Doria,“hovorí zdroj. Matka Meghan, 62-ročná Doria Raglandová, je vraj jedinou osobou, ktorej by sa mohlo podariť nastoliť v tichej vojne medzi otcom a dcérou mier. Tichou, lebo Thomas Markle sa sťažuje, že sa s dcérou nevie spojiť. „Meghan je otvorená možnosti, aby jej mama pracovala v zákulisí, aby došlo v Los Angeles k zaceleniu vzťahu.“

Doria Raglandová, matka Meghan: Urovná vzťah dcéry s otcom?
Doria Raglandová, matka Meghan: Urovná vzťah dcéry s otcom?
Zdroj: WPA Pool

Poškodený

Thomas Markle cíti, že ho kráľovská rodina poškodzuje vo vzťahu s jeho dcérou. Thomas pritom Meghan aj celú monarchiu dráždi tým, ako sa sťažuje celému svetu prostredníctvom médií. Meghan je to vraj trápne.

Podľa zdroja blízkeho vojvodkyni, Meghan najviac frustruje fakt, že jej otec vinní všetkých dookola a sám za situáciu neprevzal zodpovednosť. Odkedy sa Thomas začal objavovať v titulkoch tlače, Meghan s ním prerušila väzby. Proti Meghan ostro vystupujú aj jej nevlastní súrodenci.

Jedinou, ktorá by mohla vzťah s otcom urovnať, je jeho exmanželka Doria. Meghan matku na začiatku nechcela vťahovať do tejto drámy, ale začína si uvedomovať, že jej zásah by bol nápomocný. Ani ona totiž nechce, aby sa v jej rodnom meste rozpútal pri príležitosti jej návštevy mediálny cirkus, ku ktorému sa schyľuje.