Po excelentnom výkone vo filme Zrodila sa hviezda bola údajne ponúknutá speváčke Lady Gaga (33) nová rola. Tentokrát však diváci nemajú očakávať romantiku a ani zimomriavky z dokonalého speváckeho výkonu. Stefani Germanotta, čo je pravé meno speváčky, by si mala zahrať v kultovom horore z 80. rokov.

Ide o nové spracovanie hororu Little Shop of Horrors (1986), čo v preklade znamená Malý obchod hrôzy. V ňom by speváčka mala stvárniť postavu Audrey, z ktorej nemôže hlavný hrdina Seymour spustiť oči.

Adela ešte nevečerala

Film je plný bizarností. Príbeh zobrazuje život kvetinára, ktorý je zamilovaný do svojej kolegyne. Medzi ich láskou však stojí  jej priateľ, sadistický zubár. Všetko sa však obráti, keď Seymour zistí, že pestuje mäsožravú rastlinu a tú treba nakŕmiť! 

 

Okrem stvárnenia jednej z hlavných postáv vo filme Zrodila sa hviezda, si speváčka Lady Gaga zahrala v seriáli American Horror Story. Ako sama priznala, veľmi by chcela pokračovať vo svojej hereckej kariére. Gaga svojho prvého Oscara získala za originálnu pieseň Shallow z filmu Zrodila sa hviezda a bola nominovaná za najlepší herecký výkon.