Takú dovolenku by nechcel zažiť nikto! Romantika vo francúzskej metropole sa pre mladý pár skončila traumatizujúcim zážitkom. Dvadsaťsedemročnú Američanku znásilnil v noci na verejných parížskych toaletách neznámy muž, kým ju priateľ čakal vonku. Polícia síce útočníka dolapila, ale mladá žena a jej partner sa z brutálneho útoku tak skoro nespamätajú.

Šokujúci pohľad

Mladá Američanka sa s priateľom prechádzala v noci na brehu Seiny, v blízkosti katedrály Notre Dame a parížskej radnice. Podľa miestnych médií sa žena krátko po jednej hodine ráno zastavila, aby použila verejnú toaletu neďaleko mosta Louis-Philippe. Nič nenasvedčovalo tomu, že na tomto dobre udržiavanom mieste v blízkosti barov návštevníčkam hrozí nebezpečenstvo.

Francúzske noviny Le Parisien informovali, že partner obete na ňu čakal na ulici. Keď sa jeho spoločníčka dlho z toaliet nevracala, išiel ju hľadať a z kabínky započul plač a krik. Útočníka prichytil pri čine, ale ten sa dal na útek. Ženin priateľ ho s pomocou okoloidúcich zadržal a onedlho polícia muža zatkla.

FOTO v galérii

Dvadsaťtriročný násilník pochádza zo Severnej Afriky a žije v Asnières-sur-Seine na okraji Paríža. Znásilnenie poprel a tvrdil, že k sexuálnemu aktu došlo so súhlasom ženy.
Ženu previezli do nemocnice. Po výpovedi na polícii sa pár vrátil do Spojených štátov.