Zlé jazyky tvrdia, že mala hrať úlohu druhej Grace Kellyovej, to však krásnej plavkyni s nemeckou krvou nebolo príliš po vôli. Manželkou monackého princa Alberta je desať rokov, ale už niekoľko mesiacov žije ďaleko od muža aj od svojich dvoch detí. Charlene odcestovala do Južnej Afriky a podľa oficiálnych správ sa jej pobyt predĺžil pre nepríjemnú infekciu. A knieža Albert? Hostí svojho nemanželského syna, videli ho s bývalou milenkou a objavili sa špekulácie o jeho treťom dieťati. Údajne ho splodil s inou ženou v čase najväčšej zamilovanosti plavovlasej Charlene. Už asi málokto pochybuje o tom, že manželská odluka môže byť dôsledkom princezninho sklamania a citového chladu.

Sukničkár a smutná rebelka

Knieža sa s olympijskou juhoafrickou plavkyňou zoznámil v roku 2000 a svoju novú lásku verejnosti predstavil na slávnostnom otvorení zimných olympijských hier v roku 2006. „Bolo jasné, že nás ako pár spájajú rovnaké vášne. Obaja sme pri sledovaní športovcov veľmi emocionálni. Šport je spoločný menovateľ našich životov,“ priznala vtedy Charlene. V júli 2011 sa vzali a o tri roky sa stali rodičmi dnes už šesťročných dvojčiat - Jacqua a Gabrielly.

Charlene sa do Afriky vybrala oficiálne kvôli nosorožcom. Zostala tam pre údajnú chorobu dlhé mesiace a výstredné strihy naznačujú, že nie je v úplnej duševnej pohode.
Zdroj: Internet

Lenže Albert má aj iné vášne ako šport. Plavovlasá plavkyňa sa musela zmieriť s tým, že jej vyvolený je otcom dvoch nemanželských detí. Osemnásťročnému Alexandremu dokonca nedávno, v čase jej neprítomnosti, vychystal honosnú oslavu narodenín. Bokom nezostáva ani ľavobočkova mama Nicole Coste, bývalá letuška Air France z Toga. Správy o tom, že sa v júli objavila v Monaku na Bále Červeného kríža, Albertovu manželku isto nepotešili. Obe ženy majú dlhodobo napäté vzťahy. „Pokiaľ ide o Charlene, je to téma, ktorej sa nemôžem vyhnúť,“ priznáva Nicole. Vzhľadom na naše príslušné väzby na princa by sme sa mali podporovať. V našej situácii by mala prevládať diplomacia,“ myslí si. Lenže z princezninej strany sa veľkých sympatií nedočkala. „Albert sa od začiatku zaviazal, že postupne privedie nášho syna do svojej rodiny,“ reagovala počerná Nicole.

Na Charlene je však toho v poslednom čase naozaj veľa. Vlani bol jej muž konfrontovaný s údajným otcovstvom tretieho nemanželského dieťaťa. Dcéru mu vraj porodila istá Brazílčanka v roku 2005, keď už randil s krásnou plavkyňou. Pôvabnej princeznej zrejme nie je príjemné, že má po boku vychýreného bonvivána a sukničkára.

Druhá Grace? Omyl!

Očarí eleganciou, ale dokáže šokovať aj rebelskou extravaganciou. Vlani prekonala asi všetky imidžové výstrelky na kráľovských dvoroch: vyholila si polovicu hlavy. Za svoj výstredný účes zožala urodzená kráska na sociálnych sieťach obdiv za odvahu. Charlene občas pôsobí ako punková princezná a kritika ju nevyvádza z miery. „Určite som zo všetkých členov kráľovských rodín tou, ktorá vyskúšala najrozmanitejšie účesy, a budem pokračovať,“ vyhlásila žena, ktorá po boku monackého kniežaťa nepôsobí príliš šťastne.

Svadbu Grace Kelly a Rainiera sledovali milióny ľudí. Princezná Charlene sa vraj v role slávnej svokry necítila pohodlne.
Zdroj: PROFIMEDIA.SK

„Veľa ľudí je presvedčených, že ide o dohodnuté manželstvo, a podľa mňa je to pravda,“ zhodnotil nedávno historik a autor Philippe Delorme pre francúzsky časopis Madame Figaro. „Albert si vybral manželku, ktorá sa podobala na jeho matku. Charlene sa však v úlohe Grace Kellyovej, ktorú mala hrať, očividne necítila dobre,“ dodal. Podľa niektorých komentátorov už na svadobnej fotografii mala v očiach slzy, pretože sa zväzku s princom obávala. Bývalá športovkyňa však tieto dohady vyvrátila.

V každom prípade je rodáčka zo Zimbabwe, ktorá rada šokuje oblečením i účesmi, v Južnej Afrike už pridlho. Jej manžel síce tvrdí, že za niekoľkomesačnou odlukou sú naozaj len jej zdravotné problémy, ale málokomu toto vysvetlenie stačí. Po infekcii ucha, nosa a krku štyridsaťtriročná princezná začiatkom septembra opäť skončila v nemocnici, ale informácií o jej stave je stále málo. Príspevkami na Instagrame sa však snažila aj ona budiť dojem, že medzi ňou a manželom je všetko v poriadku. Napriek tomu, že ju s deťmi navštívil len dvakrát.

Princezná účesov! Viac FOTO kňažnej Charlene v GALÉRII>>

„Neodišla, pretože sa hnevala na mňa alebo na kohokoľvek iného. Neutiekla do exilu. Mala zdravotné problémy a musela sa liečiť,“ reaguje Albert. Zdroj blízky kráľovskej rodine tvrdí, že Charlene má za sebou ťažký rok. „Sme cieľ, ktorý sa dá ľahko zasiahnuť, pretože sme často na očiach verejnosti,“ bráni svoju rodinu princ.