Dcéra slávnych rodičov je už unavená ich neustálymi hádkami. Hoci spočiatku sa zdalo, že Brad Pitt (56) a Angelina Jolieová (45) budú patriť k najstabilnejším párom v Hollywoode, šoubiznis negatívne ovplyvnil aj ich vzťah. Ich rozvod patril k najsledovanejším. A, ako inak, najviac sa dotkol šiestich detí. Ani štyri roky po odlúčení sa ťahanice medzi hercami nekončia.

A aká princeznička to bola! V GALÉRII si pozrite, ako sa menila Shiloh>>

Údajne sa stále nevedia dohodnúť ohľadom starostlivosti o svojich potomkov. Napätie znáša najhoršie práve 14-ročná Shiloh, ktorá je údajne najčastejším dôvodom sporov Angeliny a Brada. Slečna sa rozhodla vziať všetko do vlastných rúk a situáciu riešiť radikálne. Odsťahuje sa z domu. Lenže nové bydlisko je pre jej mamu neprijateľné.

Chúďa John!

Shiloh Jolieová-Pittová to v živote nemá ľahké. Nedávno prebehla médiami správa, že sa zmenila na chlapca. Svoje štrnáste narodeniny oslávila už ako John. Od útleho detstva vraj cítila, že je iná. Správanie Shiloh už dlhšie naznačovalo, že je ženou len na papieri, a postupne sa začala meniť z dievčaťa na opačné pohlavie. Obliekala sa ako chlapec a uprednostňovala chlapčenské hry. Rodičia akceptovali jej voľbu a v ničom jej nebránili. Dokonca jej dovolili hormonálnu liečbu, ktorá jej dodá mužnejšie črty a hrubší hlas, zabráni menštruácii a rastu pŕs. Operácia vzhľadom na vek je nateraz nemožná, Shiloh/John ju bude môcť podstúpiť až ako dospelá. Táto situácia nie je pre jej psychiku jednoduchá napriek maximálnej podpore mamy i otca. Ani vzájomné hádky rodičov jej na duševnej pohode nepridávajú. Shiloh chce od toho všetkého utiecť, potrebuje sa v pokoji zaoberať sama sebou.

Dobrá „macocha“

Na rozdiel od Angeliny je Brad výberom nového bydliska svojej dcéry údajne nadšený. Shiloh sa chce totiž presťahovať k Jennifer Anistonovej (51), bývalej manželke známeho herca. Informátor z okolia rodiny pre magazín New Idea povedal jasne: „Shiloh má rada ticho a pokoj. Doma neustále vrieskajú jej bratia a sestry, mama rieši tisíc vecí naraz, takže mladá dáma nemá miesto na relax.“

A aká princeznička to bola! V GALÉRII si pozrite, ako sa menila Shiloh>>

Je pritom už dávno známe, že Shiloh a Jennifer vychádzajú spolu veľmi dobre a majú sa rady. Bradova bývalá jeho dcéru maximálne podporuje. „Shiloh spočiatku len sprevádzala otca, keď šiel svoju exmanželku navštíviť, ale už istý čas k nej chodí na návštevu aj sama,“ tvrdí zdroj. A nielen to, s hviezdou seriálu Priatelia sa čoraz častejšie radí o dôležitých veciach a považuje ju za významnú osobu vo svojom živote, píše zahraničná tlač. „Shiloh bola pre Jennifer vždy slabosťou, ľutuje ju, že musí znášať napätie medzi rodičmi. Už dávno jej povedala, že ju hocikedy rada uvidí a privíta vo svojom dome. Dievča to len využilo,“pokračuje zdroj a dodáva, že Anistonová „berie Bradovu dcéru ako svoju vlastnú“. Otec sa zblíženiu „macochy“ a „pastorkyne“ veľmi teší. „Stále sa spolu smejú, trávia spolu veľa času, vidieť medzi nimi silné puto,“okomentoval ich vzťah ďalší zdroj blízky rodine. Angeline sa to, pochopiteľne, vôbec nepáči.

Stará láska nehrdzavie?

„Dobro Shiloh je pre Jolieovú to najdôležitejšie, aj keď jej rozhodnutie je najhorší scenár, aký si vôbec vedela predstaviť. Nielenže musela prežiť nepríjemný a búrlivý rozvod, teraz ešte aj stráca dcéru kvôli žene, ktorú zo srdca neznáša,“ uviedol dobre informovaný zdroj pre magazín Womens Day. Filmová Lara Croft veľmi ťažko znášala špekulácie médií, že sa jej exmanžel vracia k svojej bývalej, ktorej ho vlastne prebrala pred pätnástimi rokmi pri nakrúcaní snímky Pán a pani Smithovci. Dlho potom sa však písalo, že napriek novej láske sa Brad Pitt s rozchodom s Jennifer nevie vyrovnať. Angelina na seriálovú Rachel roky žiarlila a bolestne znášala, že si s Bradom stále dobre rozumejú a stretávajú sa. Nakoniec, aby mala pokoj v duši, nariadila exmanželovi, aby zakázal Anistonovej stýkať sa s ich šiestimi deťmi. Vyhrážala sa, že ak túto podmienku poruší, sám ich už neuvidí vôbec.

Komplikovaný vzťah

Brad Pitt a Angelina Jolieová majú spolu tri biologické deti, Shiloh a mladšie dvojčatá Knoxa a Vivienne. Adoptovali si tri ďalšie ratolesti, Maddoxa, Zaharu a Paxa. Kto si s mamou najmenej rozumie, je práve Shiloh. Tá matku dokonca obviňuje zo zodpovednosti za rozvod.

Ľudia blízki Angeline prezrádzajú, že najstaršia biologická dcéra jej v posledných mesiacoch robí poriadne vrásky na čele. Najprv začiatkom roka oznámila, že sa chce sťahovať, čo ešte nebolo také hrozné - pôvodne totiž chcela bývať u otca. Potom prišiel ďalší úder - opýtala sa, či môže Jennifer oslovovať „mama“. V máji zasa Anistonová, ktorá je nielen herečka, ale aj producentka, ponúkla Shiloh úlohu vo svojom pripravovanom filme. A teraz by mala bývať u Jolieovej sokyne.

Okolie síce tvrdí, že napriek všetkému vzdorovitá dcéra miluje oboch rodičov, faktom zostáva, že od mamy si chce prinajmenšom na čas oddýchnuť.

A aká princeznička to bola! V GALÉRII si pozrite, ako sa menila Shiloh>>

Prečítajte si tiež: