Katarína Šelestiaková

Katarína Šelestiaková

poverená vedením redakcie

Kompletný zoznam autorov

Ilustračná foto
Komentáre 9.1. 2020 16:00

Komentár šéfredaktorky: Kočnerova vrana k vrane...

Uplynulý rok nás najviac zamestnávala postava obžalovaného podnikateľa z mafiánskych zoznamov - Marian Kočner. Nielen pre skutky, ktoré vraj spáchal, ale aj pre čítanie z Threemy, tejto plytkej až úbohej komunikácie, ktorej sme mesiace svedkami, ba dá sa povedať až „obeťami“.

PLUS 7 DNÍ želá nám všetkým šťastné a pokojné vianočné sviatky.
Komentáre 19.12. 2019 16:00

Komentár šéfredaktorky: Za stolom bez starých škriepok

Grule, štedrák, kapustnica, šošovicová alebo rybacia polievka, rozkrojenie jablka, púšťanie škrupiniek po vode či mince pod obrusom? Všetko sú to zvyky a povery spojené s mágiou a čarovaním, pochádzajúce ešte z pohanských zvykov, ktoré neskôr prešli do vianočných.

Marian Kočner
Komentáre 31.10. 2019 15:00

Komentár šéfredaktorky: Kočner ako kat. Kto bude ďalší?

Sledovanie politických debát počas varenia nedeľného obeda máva za následok aj samovravu. Nedá sa len počúvať, človek musí jednoducho komentovať tie táraniny aj s vedomím, že vyzerá ako hlupák rozprávajúci sa televízorom. Nedá sa mlčať, keď stýkrát počujete, že ak na Koč­nera má doplatiť Glváč, mal by aj Sulík.

Keď ženy kričia, socialista Blaha mlčí
Komentáre 3.10. 2019 15:00

Komentár šéfredaktorky: Keď ženy kričia, socialista Blaha mlčí

Bez odpovedí, bez peňazí, bez práce. Tak dopadlo stretnutie odborov a vedenia v krachujúcej spoločnosti Potraviny Kačka. Po jasnú odpoveď si prišlo niekoľko stoviek nespokojných zamestnancov, no skôr zamestnankýň. Lebo žien tam bola väčšina. Vedenie ich však z budovy vykázalo a živiteľky rodín sa ocitli doslova na dlažbe.

Video obsah