Sitcom sa stal celosvetovým fenomén, pokiaľ jednu z hlavných postáv seriálu stvárňoval Charlie Sheen (53). Ten po problémoch v zákulisí a niekoľkým škandáloch v ňom účinkoval len do 8 série. Následne ho nahradili Ashtonom Kutcherom. Seriál so sexsymbolom však už taký veľký úspech nemal, a tak scenáristi v roku 2015 ohlásili koniec.

Dobré správy

Po najnovšom sa šušká, žeby sme komediálny sitcom mohli vidieť znovu na televíznych obrazovkách. Ako informoval nemecký denník Bild, chceli by vzkriesiť škandalózneho herca Charliho Sheena.

Špekulácie začal šíriť nemecký herec Pedro Lopez Martinez, ktorého môžeme poznať z Kobry 11 a vystupuje tiež aj ako dvojník Charlieho. Herci prezradili, že majú spoločné plány a rovnako nevyvrátili, žeby mohlo ísť o pokračovanie celosvetového fenoménu. „Charllie má už príbeh vymyslený. Svoju smrť v seriáli len predstieral, aby mohol v Španielsku pátrať po nevlastnom bratovi. Tam narazí na mňa. Rovnaký výzor, štýl, len v mladšom prevedení. O nápade chce hovoriť s producentom Chuckom Lorrem,“ prezradil nemecký herec.

Staré ťažoby

Otázne je, či  producent Lorre, Charliho zoberie opäť pod svoje krídla. Ich vzťah kvôli hercovým výstrelkom a drogovým excesom bol na bode mrazu, čo vyvrcholilo Sheenovým vyhadzovom zo seriálu.