Tip na článok
Jozef Majský dostal 9 rokov natvrdo, on si však užíva dôchodok. Fotograf PLUS 7 DNÍ ho zachytil s cigaretkou na kávičke, a to má údajne pred operáciou.

Práca mu škodí: Majský je vraj vážne chorý a pred operáciou. Fajčiť však môže

Fotograf PLUS 7 DNÍ zachytil bývalého veľkopodnikateľa Jozefa Majského (70) pri kávičke s priateľmi a s cigaretkou.

Galéria k článku (10 fotografií )
Bohatý vozový park: Po Majského chodieva limuzína so šoférom.
Bohatý vozový park: Po Majského chodieva limuzína so šoférom.
Bohatý vozový park: Po Majského chodieva limuzína so šoférom.

Nemajetný penzista bol pred rokom a pol odsúdený na 9 rokov natvrdo. Odvolal sa a tak si zatiaľ užíva slobodu. Najvyšší súd SR, ktorý by mal vytýčiť pojednávanie, si dáva na čas.

Arogancia najhrubšieho zrna: V kauze priživovania sa na dôchodcoch sú mená Gašparovičová a Majský

Škodí mu práca, nie cigaretka

S kým sa Jozef Majský starší stretol v meste pri kávičke? Aký je jeho zdravotný stav? Skúšali sme sa dovolať jeho najmladšiemu synovi Erikovi. Hlas podobný Erikovmu nám však odpovedal, že to nie je on, že je to omyl.

Na druhý deň nás však kontaktovala hovorkyňa, že ak máme na Erika Majského otázky, máme im poslať mail. „Môj otec má vážne zdravotné problémy a je pred operáciou,“ odpovedal nám Erik a vskutku svojsky dodal: „Súčasťou terapie sú povinné každodenné prechádzky vonku na čerstvom vzduchu, takže ste možno neminuli šancu ho znovu stretnúť a spýtať sa ho na všetko, čo bolo už niekoľkokrát medializované, ale vidím, že vašou silnou stránkou je krátka pamäť, lebo určite by ste si potom aj pamätali, že môj otec celý život fajčí a to aj preto, že doktori konštatovali, že jemu už v jeho veku fajčenie vôbec neškodí!!! Čo by mu podľa doktorov mohlo uškodiť je stres z práce, ale keďže už má všetko urobené, venuje sa milým ľuďom okolo seba.“

Nenápadný Majský: Vyváža sa v luxusnom neónovom tereniaku

Viac o Jozefovi Majskom a kauze tunelovania nebankoviek sa dočítate v najnovšom čísle PLUS 7 DNÍ.

Mohlo by vás zaujímať

VIDEO Plus 7 Dní