Tip na článok
Denisa Saková

ODHALENIE Nová ministerka vnútra Saková: Za koľko kúpila jej firma luxusnú nehnuteľnosť?

Denise Sakovej, ktorú vytiahol do vysokých štátnych funkcií Robert Kaliňák, ide karta. Luxusnú nehnuteľnosť predáva za 821-tisíc eur.

Galéria k článku (18 fotografií )
Denisa Saková a Robert Kaliňál FOTO TASR - Vladimír Benko/MV SR
Sakovej investícia: Od kúpy takmer 300-metrového dvojpodlažného obchodného priestoru uplynul rok a pol. A oplatilo sa.
Denisa Saková na návšteve u prezidenta Andreja Kisku. Denisa Saková je nominantka na nového ministra vnútra SR.

Štyridsaťdvaročná blondína založila so svojim dnes už exmanželom Alexandrom v roku 2015 eseročku KOMEC. Tá nedisponovala takmer žiadnym majetkom - až na jeseň 2016 kúpila v bratislavskom Starom Meste prémiovú nehnuteľnosť značných rozmerov a kvality. Dvojpodlažný obchodný priestor pri novej budove Slovenského národného divadla kupovala jej firma ešte v časoch, keď boli spolumajiteľmi obaja manželia.

Po rozvode si rozdelili aj firmu. „Išlo o rodinnú investíciu. Vzhľadom na to, že došlo k rozvodu v manželstve, v rámci bezpodielového spoluvlastníctva majetku došlo k zmene na poste majiteľa spoločnosti,“ napísala nám štátna tajomníčka, ktorej tým pádom ostal celý obchodný priestor v komplexe Panorama City. Ten podľa vlastných slov kúpila pred rokom a pol za 558-tisíc eur a teraz ho na realitnom trhu ponúka za 821-tisíc eur.

Aké ďalšie nehnuteľnosti vlastní blondínka, ktorá bude veliť policajtom a na čom ešte zarába jej rodina si prečítate v najnovšom vydaní týždenníka PLUS 7 DNÍ.

Nové číslo Plus 7 dní
Nové číslo Plus 7 dní
Plus 7 dní
VIDEO Plus 7 Dní