Tip na článok
Niekoľko minút: Trvalo lúčenie na Dlhých dieloch, kde býva slečna Jana. Napokon sa rozlúčili bozkom a zamávali si.

Škandál roka! Premiér Fico bozkával asistentku

Týždenník PLUS 7 DNÍ prichytil premiéra koncom leta 2013 v chúlostivej situácii. Na bratislavských Dlhých dieloch sa rozlúčil s asistentkou Jankou Halászovou v aute dlhým bozkom.

Galéria k článku (23 fotografií )
22. 8. 2013 01:39 h Niekoľko minút: Trvalo lúčenie na Dlhých dieloch, kde býva slečna Jana. Napokon sa rozlúčili bozkom a zamávali si.
Niekoľko minút: Trvalo lúčenie na Dlhých dieloch, kde býva slečna Jana. Napokon sa rozlúčili bozkom a zamávali si.
Niekoľko minút: Trvalo lúčenie na Dlhých dieloch, kde býva slečna Jana. Napokon sa rozlúčili bozkom a zamávali si.

Koncom augusta priniesol týždenník PLUS 7 DNÍ fotografie premiéra v neštandardnej situácii - pár minút po pol druhej nadránom na bratislavskom sídlisku Dlhé diely sedel v športovom BMW so svojou blízkou podriadenou Janou Halászovou a lúčili sa dlhým bozkom.

Takto sa bozkáva premiér Fico.

Foto: Emil Vaško

Objatiu a bozku na rozlúčku predchádzal večer v luxusnej reštaurácii v čereňanskom kaštieli neďaleko Partizánskeho - prominentní hostia boli očividne ohlásení, keďže ich priamo pred kaštieľom osobne privítal šéfkuchár -, kde premiér a o dvadsaťjeden rokov mladšia pracovníčka jeho sekretariátu strávili štyri hodiny.

Uverejnenie fotografií vyvolalo veľký rozruch. Prevzali ich všetky médiá, o udalosti písali dokonca aj Česi. Premiér, ktorý je stále ženatý s právničkou Svetlanou, sa k nej vyjadril iba stroho a nikdy ju uspokojivo nevysvetlil.

Kto je Jana Halászová?

Dvadsaťsedemročná Jana Halászová pôsobila najskôr ako sekretárka predsedu strany Smer Roberta Fica. Po jeho nástupe do premiérskeho kresla prešla z centrály strany na Úrad vlády, kde pracuje v kancelárii premiéra.

Mladej žene sa v živote darí - vozí sa na červenom Audi A4 v hodnote asi 30-tisíc eur, nedávno si kúpila byt v novostavbe na Dlhých dieloch. Podľa listu vlastníctva nie je na byt uvalená žiadna ťarcha, teda nie je zaťažený hypotékou. Podľa našich informácií sa však väčšinou zdržiava v byte, ktorý zrejme patrí jej matke.

Čítajte viac:

Vášnivý premiér: Fico sa bozkával v aute so sekretárkou!

Kto je Ficova sekretárka? Pozrite si ďalšie EXKLUZÍVNE foto spoločného večera

VIDEO Plus 7 Dní