Jedna z jeho najobľúbenejších dcér sa vybrala na nočný žúr do známej bratislavskej diskotéky. Politik najprv nemal ani poňatie, kde sa jeho dcéra túla, ale následne to s jej mamou prediskutoval a keďže išlo o koncert rapera mohla pätnásťročná Ester vyraziť do baru. Má to, ale jeden háčik. V klube totiž netolerujú vstup mladším ako osemnásť, avšak politikova dcéra sa im tam evidentne nejakým štýlom prepašovala: „Do nočného baru majú vstup návštevníci od osemnásť rokov. Môžu aj keď majú sedemnásť, ale musia byť v sprievode dospelého,“ozrejmil nám manažér klubu ich oficiálne podmienky. Fotky Kollárovej pätnásťročnej dcéry však dokazujú, že si od tínedžerky pri vstupe evidentne nevypýtali a problémy jej nerobili.

Pätnásťročná dcéra Ester, vľavo: Už chodí po diskotékach.
Pätnásťročná dcéra Ester, vľavo: Už chodí po diskotékach.
Zdroj: EMIL VAŠKO

 

Kedy a s kým chodia jeho dcéry von vraj riešia podľa jeho slov matky. Tie majú záležitosti vychádzok v kompetencii.

„Tie decká žijú iný život ako my. Ale, nie je to správne. Som zaskočený, budem to riešiť,“ostal politik na chvíľu konsternovaný z dcérinej párty. Hneď ho však napadlo, že tínedžerov, ktorý sa rozhodnú načierno ísť do nočného baru bude riešiť. Najmä majiteľov klubov a ich licencie. Rozhodol sa, že začne presadzovať zákon ako v Amerike: „V Amerike je dovolené podávať alkohol až od dvadsaťjeden rokov. Dovtedy sa deti nemajú šancu dostať k alkoholu. Je to tam prísne. Je to od vás dobrá otázka. Budeme sa snažiť ešte v tomto volebnom období predložiť zákon aby sa posunula veková hranica a aby v kluboch boli prísne kontroly. Každý bar, ktorý je do rána otvorený bude musieť mať licenciu na alkohol a ak budú nalievať deťom, dostanú pokutu a na tretíkrát im licenciu odoberú a podnik zavrú. Zamyslíme sa nad tým,“povedal nám starostlivý multiotecko a líder politickej strany Boris Kollár.

Hneď nato dodal, že ak svoje deti načapá s niečim nezákonným nebude ich v živote podporovať ani finančne ani iným spôsobom.

Aké sankcie má pre svojich potomkov pripravené sa dočítate v aktuálnom vydaní týždenníka Plus 7 dní >>