Zoznam kamarátok slovenského rapera obsahuje rôzne mená. Aj keď v hudbe je považovaný za novodobého kazateľa, v otázke žien to žiadny filozof, zdá sa, nie je. Michal Dušička, ako sa Spirit volá civilným menom, oficiálne priznáva snáď len svoju niekdajšiu viacročnú lásku, speváčku Laylu.

Bývalá: So speváčkou Laylou tvoril Spirit pár niekoľko rokov. Foto: Emil Vaško

No v čase, keď ho široká verejnosť nepoznala, sa stretával s postavičkou z reality šou - Zuzanou Plačkovou. Šepkalo sa, že istý čas si bol blízky s ďalšou silikónovou kráskou Janou Hrmovou. A keď si vlani odskočil na event do Prahy, odviedol si z neho tamojšiu Miss Kateřinu Sokolovú. Český paparazzi ich zachytil v chúlostivej chvíli, ako sa na ulici objímali a bozkávali.

Hviezdy reality šou: Raper Spirit sa stretával aj s o Zuzanou Plačkovou, vľavo, a Janou Hrmovou. Foto: Plus 7 dní

Nahradil Piťa?

Najnovšie sa prevalilo, že v Bratislave si rozumel s inou ženou. Údajne vlani vyhľadával spoločnosť bývalej Miss Slovensko Adriany Pospíšilovej (31). „Majk a Adriana sa stretávali asi pred rokom a pol,“ tvrdí presvedčivo náš zdroj. Pikantné je, že Pospíšilovej oficiálny partner sedel v tom čase za mrežami.

Iba krátka známosť: Adriana Pospíšilová a Majk Spirit sa mali stretávať pred rokom a pol. Foto: Emil Vaško

Juraja Ondrejčáka alias Piťa, s ktorým má bývalá kráľovná krásy dvojičky, odsúdili v roku 2014 na osemnásť rokov väzenia. Dôvodom bolo riadenie zločineckej skupiny, nedovolené ozbrojovanie a poškodzovanie cudzej veci. Neskôr bosovi podsvetia znížili trest na šestnásť rokov.

Juraj Ondrejčák alias Piťo: Mafiánsky bos má s Pospíšilou dieťa, momentálne sedí za mrežami. Foto: Emil Vaško

Vlani, keď si už dlhší čas odpykával svoj trest, sa začali šíriť reči o rozchode s jeho partnerkou.