Tip na článok
Peter Sagan dlhé roky tajil, čím si rodina v minulosti prešla.

VIEME PRVÍ Nemanželské dieťa! Rodina Petra Sagana dlhé roky skrývala obrovské tajomstvo

Vieme, čo rozdelilo rodičov nášho najpopulárnejšieho cyklistu.

Galéria k článku (13 fotografií )
Na snímke otec trojnásobného majstra sveta v cestnej cyklistike Ľubomír Sagan s novou partnerkou Alenou Maďarovou počas Detskej tour Petra Sagana v Nitre.
Trojnásobný majster sveta v cestnej cyklistike Peter Sagan podporil svojou účasťou malých pretekárov na podujatí Detská Tour Petra Sagana, ktorá sa konala v Nitre. Na podujatí nechýbala ani Petrova mama Helena.
Na snímke otec trojnásobného majstra sveta v cestnej cyklistike Ľubomír Sagan s novou partnerkou Alenou Maďarovou počas Detskej tour Petra Sagana v Nitre.

Na rozdiel od politikov reprezentuje Peter Sagan (28) rodnú krajinu ukážkovo - Slovensko preslávil vo svete tak ako nikto pred ním, domov nosí jeden titul za druhým, zároveň inšpiruje chlapcov od najmladších až po staršie ročníky. A to sa cestou na vrchol nepredieral rajskou záhradou. Zvlášť v súkromí. Dlhé roky navyše žil s obrovským tajomstvom rodiny, o ktorom verejne nikdy nehovoril.

Neštandardná rodina odjakživa

Saganovi rodičia dlhé roky žili pod jednou strechou, ale vlastne oddelene. Keď v apríli prišli na akciu pri Nitre, na ktorej sa plánovali zvítať so slávnym synom, zostali mnohí zaskočení. Mamu Helenu sprevádzala dcéra Daniela a vnúčatá, otec Ľubomír postával obďaleč s neznámou blondínou, ku ktorej má údajne blízko dlhé roky. Scéna ako z nepodareného filmu, ale Saganovci si vraj na neštandardné rodinné pomery zvykli. Harmóniu medzi rodičmi zrejme pochovali už zálety dávnejšieho dáta. Tie asi pred dvanástimi rokmi vyvrcholili narodením chlapca. Ako nám rodinní známi potvrdili, Ľubomír Sagan ho vraj nikdy netajil. Pred manželkou ani pred vlastnými deťmi. Len pred verejnosťou zachovával dekórum.

Takto sa prezradil

„S tatinom,“ komentoval roztomilý chlapec svojho času fotografiu, ktorú zverejnil na sociálnej sieti. Na snímke ho držal v náručí Ľubomír Sagan. Ten istý Ľubomír Sagan (61), ktorého poznáme ako otca nášho najslávnejšieho cyklistu Petra Sagana. Na ďalšej snímke chlapčeka pobozká a takýto dojímavý výjav zostane ďalšie roky visieť na internete. Bez povšimnutia. Až kým sa nedávno Sagan starší nezačal drobcovi prihovárať verejne znova. „Ahoj, Chrisko. Ocko je teraz v USA s Peťkom aj Jurkom, pozdravujeme, ahoj,“ napísal malému začiatkom mája, keď naozaj pobýval v Spojených štátoch.

Či sa záhadný Christian podobá na slávneho nevlastného brata Petra, si môžete pozrieť vo fotogalérii. V aktuálnom vydaní týždenníka PLUS7DNÍ sa dozviete tiež to, za akých okolností prišiel chlapec na svet a kde aj s novou rodinou dnes žije. Ako ho prijala pani Helena Saganová, ba aj to, ako s ním vychádza náš najpopulárnejší cyklista, v ktorého šľapajach malý kráča.

Nové číslo Plus 7 dní
Nové číslo Plus 7 dní
Plus 7 dní

Prečítajte si aj:

  • Po rokoch zapierania a ignorácie to Žigmund Pállfy nevydržal. Začal sa tajne stretávať so svojím biologickým synom Denisom
  • Trápne FOTKY, ktoré nemal NIKTO vidieť. Tieto snímky zakázal priamo Hitler!
  • Kedysi nevedel prísť otcovi na meno. A teraz? „Čo bolo, bolo,“ tvrdí v exkluzívnej spovedi nemanželský syn Žiga Pállfyho
VIDEO Plus 7 Dní