Tip na článok
Večný Fedor Šrobár: Autonehoda našťastie nebola fatálna.

Fedor Šrobár mal opäť autonehodu! Schytala to jeho chromá noha

Bonviván, hviezda slovenských večierkov mal šťastie v nešťastí. Havária mimo Bratislavy ho stála niekoľko dní v špitáli. Hádajte, kam viedli jeho kroky, keď ho prepustili?!

Galéria k článku (20 fotografií )
Kráľ bratislavských večierkov: Fedor Šrobár si spraví žúr aj z cesty v električke.
Veselý Fedor Šrobár: Na začiatku párty je s ním sranda. Na konci vždy zaspí.
Jozefovská párty organizovaná každoročne Jozefom Oklamčákom spojená s oslavou jeho narodenín v jednej z Bratislavských reštaurácií. Na snímke Jozef Oklamčák a Fedor Šrobár.

Najznámejší vymetač večierkov, pravnuk politika Vavra Šrobára sa neobjavil na minulotýždňovej veľkolepej prehliadke slovenských značiek. Raut po prehliadke nebol to, čo zvykne byť. Modelky postávali s pohárom v ruke, keďže pršalo veľa celebrít sa neobjavilo. Pravdepodobne sa báli o frizúru. Ale až po pár hodinách všetkým došlo, kde je chyba. Neprišiel Fedor! Prítomným dámam nemal kto zdvíhať sukne, flirtovať a kymácať sa pri “stand by“ stolíku.

Dráma na ceste

Fedor Šrobár chýbal určitej skupinke hostí, ktorí ho už dobre poznajú, ale postrádali ho aj fotografi. Povedzme si narovinu, je vďačný úlovok.

Snažili sme sa zistiť, prečo Fedor Šobár absentoval. Dopátrali sme sa k nemilej skutočnosti. Zabávač a roztlieskavač všetkých večierkov mal autonehodu. Sedel na sedadle spolujazdca.

 Neobjavil sa: Minulý týždeň Fedor neprišiel na módnu prehliadku. Málokedy sa to stane.
Neobjavil sa: Minulý týždeň Fedor neprišiel na módnu prehliadku. Málokedy sa to stane.
Facebook

Nezaprel sa

Našťastie vyviazol bez vážnejších následkov, ale odniesla si to jeho pravá noha. S tou mal Fedor už roky trampoty, pretože si ju dochrámal počas predošlej autonehody a roky na ňu dôsledkom havárie kríval. Lekári mu však dolnú končatinu aj tentoraz ako-tak dali do poriadku. Dostal na ňu git a hneď ako ho pustili zamieril kam? Predsa na večierok!

VIDEO Plus 7 Dní