Rozhodne nebude trieť biedu. Malá Lea, dcéra europoslankyne Moniky Beňovej (52) a advokáta Ľubomíra Klča (36), má iba tri mesiace, no už zažíva na vlastnej koži, aké to je nechať sa rozmaznať.

Napríklad fotografia, ktorú Beňová zverejnila v stredu, ukazuje nový prírastok ako slniečko v kočíku. Rovnako ho pre účel príspevku pomenovala aj hrdá mama, no fanúšikovia zbehlí v móde si všimnú, že je obalená v značkovom oblečení.

Fotka síce neslúži ako reklamný príspevok, no rozhodne tak vyzerá. Daná značková bunda pre deti do troch rokov stojí zhruba závratných 245 eur. Mikina s teplákmi z rovnakej kolekcie tiež nepatrí medzi najlacnejšie a rodič milujúci obdobne ako Beňová by musel siahnuť po 175 eurách. 

Beňovej dcéra rastie ako z vody, pozrite sa v GALÉRII

Zdá sa, že pre Beňovú je však materstvo priorita, a preto je takéto excesívne míňanie na deti celkom pochopiteľné. V príspevku z piatka, kde má Lea na sebe približne 50-eurovú polokošelu, sama napísala, že ide o poslanie. 

"Deti sú v živote najdôležitejšie, milujme ich. Moje majú úplne rovnaký tvar uší, obočka aj hlavičiek. Vždy, keď ich takto vidím alebo fotím, chce sa mi plakať od dojatia. Som proste mama, a to je v mojom živote najdôležitejšia a najvzácnejšia rola, poslanie, proste všetko," napísala svojim priaznivcom. Ukázala pri tom syna Martina (31), ktorému Lea sedí v lone.