Prezidentka Zuzana Čaputová (46) minulý týždeň absolvovala prvú zahraničnú cestu. Navštívila susednú Českú republiku a pri tej príležitosti do vládneho špeciálu pozvala skupinu hudobníkov, ktorí smerovali na súkromný koncert, zhodou okolností, k jej narodeninám. Na palubu sa dostala aj nadšená Dorota Nvotová (36), ktorá sa fotografiou priamo z lietadla pochválila na sociálnej sieti. Extázu hudobníčky treba chápať. V súkromí sa začala zbavovať milovaných vecí a kto by ju nepoznal, myslel by si, že nutne potrebuje peniaze.

Luxusný výlet špeciálom

Nvotovej aj ďalším pár umelcom sa minulý týždeň dostalo veľkej pocty od pani prezidentky, keď ich prizvala na palubu vládneho špeciálu, aby sa s ňou odviezli do susednej Prahy. Muzikanti boli nadšení, odporcovia ich obviňovali z papalášizmu. „S pani prezidentkou som sa zoznámila až na palube. Je to naopak - my umelci ideme hrať koncert zadarmo pre ňu, lebo sa veľmi tešíme z jej úspechu. To, že nás zobrala do lietadla, je bežná vec. Iní prezidenti tiež brali podnikateľov či umelcov na cesty. Koncert je spontánne podujatie,“ vysvetľovala Nvotová, ktorá bola z letu vládnym špeciálom, ako sama napísala, nadšená.

Cesta vládnym špeciálom: Nvotová sa tešila z letu po boku prezidentky Čaputovej.
Cesta vládnym špeciálom: Nvotová sa tešila z letu po boku prezidentky Čaputovej.
Zdroj: FACEBOOK

Dôvodom môže byť aj fakt, že v súkromí sa až tak nerozmaznáva. Rozišla sa už s tretím manželom Martinom, odsťahovala sa z ich spoločného domu a nedávno začala rozpredávať, čo sa dá. „Predám svoju plastovú lomo zbierku vrátane príslušenstva, manuálov, nadstavcov a filtrov a neviem čoho... Všetko viditeľne používané, niečo menej, niečo viac, ale funkčné. Nové by to malo hodnotu asi 500 eur. Posúvam za 200,“napísala hudobníčka a ešte predtým dala na predaj svoje auto. „Predám svojho cyrylka. Do dobrých rúk. Má dva roky. Je super. Kúpila som ho pred dvoma rokmi na autosalóne. Nič mu nie je,“ napísala pod ďalšie fotografie Nvotová.

Ako osamelá matka, aj keď vedie vlastnú cestovnú kanceláriu, to zjavne nemá ľahké a má sa čo obracať. „Neplakala som už nejaký čas a nahromadený tlak dnes schytal policajt, ktorý mi dal papuču. Okrem mláky sĺz si vypočul kázanie do života a zrýchlenú spoveď frustrovanej osamelej matky,“ ospravedlňovala sa nedávno dcéra hudobníka Jara Filipa (†51), ktorej posledné manželstvo sa rozpadlo koncom minulého roka. „Hrubne mi fascikel,“ napísala k fotke, na ktorej je zložka s názvom Svadby a rozvody, čím priznala, že aj jej tretie manželstvo je už definitívne ukončené.