Herečka Kamila Magálová chce zrejme za svojím starým životom urobiť definitívnu bodku. Plán je jasný: čo najskôr opustiť veľkousadlosť v Čiernej Vode a nasťahovať sa do vysnívaného domu v dedinke neďaleko hlavného mesta.

Kamila Magálová svoj nový domov podľa informácií týždenníka PLUS 7 DNÍ objavila cez inzerát a bola to láska na prvý pohľad. Kompletne zariadený domček ju načisto očaril. Má to však jeden háčik! A tým je cena. Nehnuteľnosť stojí zhruba 400-tisíc eur. Tie musí obľúbená herečka najskôr získať z predaja majetku v Čiernej Vode, časti Chorvátskeho Grobu.

Chce odísť

Statok v Chorvátskom Grobe, ktorého väčšinovým majiteľom je jej exmanžel Slavomír, zahŕňa okrem štvorhviezdičkového hotela Kamila golfové ihrisko, stajne so špičkovými koňmi, krytú jazdiareň, bazén a ďalšie pozemky. V portfóliu nechýba ani veľký dom, kde Kamila momentálne býva. Nový kupec by v prípade záujmu musel počítať s investíciou šplhajúcou sa k miliónom eur. No súčasná ekonomická situácia na Slovensku i vo svete predaju veľmi nenahráva.

Nie sú to však len peniaze, ktoré Kamilu Magálovú ženú z miesta, kde prežila posledných dvadsať rokov svojho života. Aj keď do biznisu v Čiernej Vode vrazila počas dlhých rokov množstvo energie a vytvorila si k areálu silné citové puto, jej túžba odísť je omnoho silnejšia. Podľa jej blízkych tam už nechce strácať nervy so svojím bývalým manželom.

„Kamila sa chce odsťahovať, Magál si tam chodí, akoby len včera odišiel a nič sa nebolo stalo,“ povedala nám herečkina kolegyňa. Od rozvodu pritom ubehol už rok a Slavomír Magál si založil novú rodinu, s ktorou žije v Motešiciach neďaleko Trenčína.

Stále iba kamaráti

Zdá sa, že kým sa sympatická herečka, známa z televíznych obrazoviek aj ako náruživá kuchárka, odsťahuje do nového domu, hľadá popri porozvodových naťahovačkách ostrov pokoja, kde môže aspoň na chvíľku na všetko zabudnúť. Jedným takým miestom je Slovenské národné divadlo. V spoločnosti kolegov prichádza na iné myšlienky a oddychuje aj v dňoch, keď práve nehrá.

Príjemné stretnutia však zažíva nielen v divadle. Občas sa môže ich kulisou stať aj celkom prozaické a neočakávané miesto - ako nedávno čerpacia stanica pri bratislavskom obchvate. Kamila Magálová sa tam, samozrejme, nestretla s celým hereckým ansámblom, ale len s osobou svojmu srdcu blízkou. Marián Geišberg v ťažkých časoch stojí pevne pri priateľke.

Naposledy spolu, už ruka v ruke, nakupovali a pred zrakom predavača sa aj pobozkali, rovnako ako pri odchode z pumpy. Nebol to však bozk na rozlúčku, skôr na skoré stretnutie. O pár sekúnd už totiž stáli ich autá zaparkované pár metrov za benzínkou a v herečkinom aute pokračovali v načatej debate.