Tip na článok
Barbora Rakovská prestupuje do iného rádia.

Prekvapenie roka: Barbora Rakovská sa tajne vydala! Pozrite, aká bola z nej nevesta...

Už je pod čepcom!

Galéria k článku (19 fotografií )
Jogový večer s Vierkou Ayisi na nábreží Dunaja v Bratislave. Na snímke Barbora Rakovská.
Premiéra hraného filmu Mamma Mia v jednom z bratislavských kín, za účasti známych osobností s následným rautom na nábreží Dunaja. Na snímke Barbora Rakovská.
Barbora Rakovská skončila s dlahou na nohe: Neuveríte, pri čom sa zranila!

Moderátorka a rádiová spíkerka Barbora Rakovská je už vydatá pani. Po roku randenia si dnes v popoludnajších hodinách zobrala za manžela komunálneho politika Ľuboša Krajčíra. Už na Hudobných cenách svojho domovského rádia Europy 2 prezradila, že sa svadbe nebráni. „Áno, chcela by som,“ povedala jednoznačne vtedy v rozhovore a dnes sa to stalo skutočnosťou.

Barbora sa vydávala v krásnych bielych šatách so závojom, v ktorých úplne žiarila. Po boku svojich kolegov z rádia sa aj odfotila a tí záber zverejnili na Instagrame. Čerstvú nevestu sme oslovili, ale do týchto chvíľ sa nám k svojmu veľkému dňu nevyjadrila.

Minulosť

S politikom začala randiť päť mesiacov po rozchode s producentom a muzikantom Tomim Popovičom, s ktorým sa zasnúbila v roku 2009 a o rok neskôr sa im narodila dcéra Amia (8). Dlhšie sa pošuškávalo, že im to neklape a nakoniec v apríli 2017 priznali rozchod.

Barbora Rakovská sa vydala.
Barbora Rakovská sa vydala.
instagram
VIDEO Plus 7 Dní