Herečka Zuzana Haasová (38) iba nedávno verejne oznámila, že s manželom Martinom Kostkom (37) prežívajú po ôsmich rokoch vzťahu, a troch manželských, krízu a budú sa rozvádzať. Dôvodom podľa umelkyne mala byť Martinova nevera. A zdá sa, že Martin románik naozaj mal, respektíve stále má.

Ešte nie sú so Zuzanou ani oficiálne od seba a už záchranár Martin verejnosti ukázal, že za speváčku má náhradu. Zbalil sexi plavovlásku Petru Plačkovú, s ktorou si aktuálne užíva na dovolenke. Fotografiou sa pochválil na sociálnej sieti, kde zožala úspech. „Kráska a zviera, len teraz kto je kto,“napísal im pod záber spoločný kamarát, na čo Petra ihneď reagovala s úsmevom: „ Obaja sme krásky.“

Na prvý pohľad ide o sexi blondínku, ktorá sa o svoj zovňajšok aj poctivo stará. Rada provokuje dráždivými zábermi, ktorých na sociálnej sieti má hneď niekoľko. Napriek pikantným fotkám nejde o Plačkovú, ktorú poznáme z reality šou, ale o jej menovkyňu. Tá pracuje v rovnakom odbore ako Martin - je záchranárka, a tak má s manželom Zuzany Haasovej zrejme viac spoločného než jeho ex. Nechajme sa prekvapiť, ako dlho im to spolu vydrží.

Fotografie nájdete v našej galérii.