Na bývalú herečku sa to valí z každej strany – blízki zamestnanci odchádzajú z paláca údajne kvôli jej panovačnému správaniu sa, s manželom, princom Harrym sa sťahujú zo sídla, ktoré obývajú s jeho jediným bratom Williamom. Majú byť za tým nezhody medzi dvoma nevestami. Po dlhej dobe sa Meghan (37) ukázala na verejnosti ako špeciálny hosť. V saténových čiernych šatách ukázala rastúce bruško. S manželom totiž čakajú prírastok do rodiny.

Poriadne sa zaguľaťuje: S manželom, princom Harrym, čakajú prírastok na jar budúceho roka.
Poriadne sa zaguľaťuje: S manželom, princom Harrym, čakajú prírastok na jar budúceho roka.
Zdroj: Getty images

Vojvodkyňa zo Sussexu sa objavila ako zvláštny hosť na odovzdávaní cien British Fashion Awards. Prišla vzdať hold svojej dvornej návrhárke, ktorá stojí aj za jej svadobnými šatami Clare Waight Keller (48). Tá pracuje pre módny dom Givenchy, ktorého kúsky štýlová vojvodkyňa obľubuje. Návrhárka získala ocenenie Dizajnér roka. A taktiež nešetrila chválou na svoju módnu zverenkyňu.

Šaty z dieľne Givenchy si obliekla na svojej svadbe.
Šaty z dieľne Givenchy si obliekla na svojej svadbe.
Zdroj: WPA Pool

„Meghan je úžasná. Mala som tú príležitosť poznať ju na veľmi osobnej úrovni. Mať v tento moment pri sebe niekoho tak vzácneho... Ani neviem, ako poďakovať,“ spievala chvály na vojvodkyňu, ktorej sa trochu milého slova medzi blízkymi aj v médiách zíde. Samozrejme, Meghan sa ukázala v decentných šatách odhaľujúcich jedno rameno, ktoré elegantne zakrývali bruško.