Tip na článok
19. mája sa stala americká herečka právoplatnou členkou kráľovskej rodiny. Meghan Markle (36) a princ Harry (33) si povedali svoje ÁNO. Toto je 21 dôležitých vecí, ktoré ste si počas obradu určite nevšimli.

Keď mala 15, pózovala pred svojím budúcim domovom. Neuveríte, aká fotka Meghan Markle sa šíri internetom

Cesty osudu sú niekedy nevyspytateľné. O tom vie niečo aj terajšia vojvodkyňa zo Sussexu, ktorá sa v sobotu vydala za princa Harryho.

Galéria k článku (10 fotografií )
Meghan Markle (36) a princ Harry (33)
Harry a Meghan pri odchode z hradu Windsor. Najprv sa zúčastnili poobednej recepcie, večer mali naplánovanú bujarú párty.
Meghan bola nádherná nevesta. Jednoduché, no sofistikovane elegantné šaty nechali vyniknúť jej exotickej kráse.

Niekomu sa sny skutočne plnia. Pred viac ako dvoma desaťročiami navštívila mladá Meghan Londýn. Bola uchvátená kráľovskými palácmi, príbytkami, kostolmi. Kto by bol povedal, že o 22 rokov neskôr sa v jednom usídli. Lucy Sempeyová uverejnila na sociálnej sieti Twitter vtipnú koláž fotiek, ktoré asi najlepšie vystihujú naplnenie rozprávky.

Príspevok zdieľali desaťtisíce ľudí, ešte viac ho „lajklo“. Sempeyová uverejnila fotografiu v pravý čas. Presne v deň svadby, na ktorú sa upriamoval zrak miliónov ľudí. Okomentovala ju vtipne – „Jedného dňa máš 15 rokov a pózuješ pred Buckinghamským palácom, o 22 rokov neskôr sa vydávaš za princa. To je neskutočné,“ napísala pod koláž dvoch priam časozberných fotografií.

V puberte navštívila Meghan Londýn. Bola nim uchvátená. Teraz sa stal jej domovom.
V puberte navštívila Meghan Londýn. Bola nim uchvátená. Teraz sa stal jej domovom.
Twitter

Podľa posledných výpočtov sledovali sobotňajšiu svadbu mladšieho princa Harryho a, teraz už bývalej herečky, Meghan Markle 2,5 miliardy divákov. Markle dostala od panujúcej kráľovnej Alžbety II. titul vojvodkyňa zo Sussexu. Prostredníctvom novej webovej stránky už stihla novomanželka avizovať, akým smerom sa bude jej pôsobenie v kráľovskej rodine uberať. Má sa venovať charite, čo nie je nič prekvapujúce. Je síce pravdou, že ešte pred svadbou zasvätila svoj život herectvu a boju za ženské práva, za rovnaké platy pre mužov a ženy, ešte pred vydajom do aristokratickej rodiny sa svojho povolania a pôsobenia v charite vzdala. Teraz môže pôsobiť len na miestach, ktoré jej monarchia povolí.

VIDEO Plus 7 Dní