Tip na článok
Melania pobúrila oblečením

Melania Trump vyslala nejasný odkaz. Kašle na deti, alebo na manželovu politiku?

Veľmi nešťastný výber oblečenia – tak komentujú voľbu bundy na neohlásenej návšteve Melanie Trump v centre pre deti prisťahovalcov.

Galéria k článku (8 fotografií )
Melania Trump
Zatiaľ čo sa Trump venoval kráľovi, ich manželky ,,poslušne'' čakali.
Trump rečnil a zotavená Melania po operácii počúvala.

Deti, ktoré sú umiestnené v centre, odobrali rodičom, ktorí sa snažili nelegálne prekročiť hranice USA. Pred pár dňami prepukol obrovský škandál, keď sa zistilo, že deti odoberajú nelegálnym migrantom bez povolení a násilne. Prvá dáma USA prišla na dopredu neohlásenú návštevu a viac ako svojou prítomnosťou pobúrila oblečením.

Žena s takým vplyvom ako Melania by si mohla dávať väčší pozor na oblečenie. Alebo vie presne, čo robí?
Žena s takým vplyvom ako Melania by si mohla dávať väčší pozor na oblečenie. Alebo vie presne, čo robí?
The Washington Post

Tak ako?

Podľa agentúry DPA Trumpová debatovala so sociálnymi pracovníkmi, ktorí sa o deti starajú. Poďakovala im za ich súcit a ťažkú prácu, zaujímala sa o služby, ktoré sú deťom poskytované. To je všetko pekné – keby nemala na sebe oblečenú bundu s nadpisom „Je mi to skutočne jedno. A vám?“ – v preklade. Oblečenie vyvolalo prekvapenie a negatívne reakcie. Ľudia na sociálnych sieťach a médiách diskutujú – sú jej deti migrantov ukradnuté, alebo išlo o skrytý odkaz manželovi Donaldovi Trumpovi? Ten ju vraj na cestu nevyslal, Melania navštívila centrum z vlastnej iniciatívy. Dodatočne však Biely dom vydal vyhlásenie, že prezident svoju manželku v ceste podporil. Hovorkyňa Melanie reagovala na otázky ohľadom bundy, že „nejde o žiadne skryté posolstvo. Je to len bunda,“ povedala oficiálne pre médiá.

VIDEO Plus 7 Dní