Tip na článok
Meghan Markle (36) a princ Harry (33)

Úsmev, prosím: Dvorný fotograf Meghan a Harryho odhalili zákulisie svadobných snímok

Takto vznikli oficiálne kráľovské foto.

Galéria k článku (25 fotografií )
Harry a Meghan
Oficiálny portrét z kráľovskej svadby Meghan a Harryho.
Meghan Markle s matkou

Magický moment uzavretia manželstva americkej herečky Meghan a britského princa Harryho zvečnil poľský fotograf urodzeného pôvodu Alexi Lubomirski (42). Odtajnil, čo sa dialo pri vzniku oficiálnych svadobných foto a ako dosiahol, že všetky urodzení detičky majú úsmev na tvári.

Žiadny syr

Rodičia vedia, že „najstajlovať“ malé dieťa, nieto ešte celú skupinu deciek, na fotografiu je boj. Na jednej z oficiálnych svadobných fotografií pózujú Meghan a Harry až s desiatimi malými dvoranmi a všetci sa usmievajú. A nejde pritom o detské úškľabky. Ako sa to podarilo fotografovi dosiahnuť? Prezradil, že tajomstvo sa skrýva v lentilkách.

Mladomanželia s rozkošnými malými dvoranmi. Všetci sa pekne usmievajú.
Mladomanželia s rozkošnými malými dvoranmi. Všetci sa pekne usmievajú.
TASR

„Deti som podplatil lentilkami,“ priznal pre agentúru Reuters fotograf Lubomirski, ktorý mal na fotenie len 25 minút. „Hneď, ako nastúpili na fotenie som zakričal: ´Kto má rád lentilky?´. Všetky ruky vyleteli hore, dokonca aj niektorých dospelých,“ prezradil svoj grif. Takže čarovné slovíčko nie je syyyyr, ale lentilky.

Skĺzla medzi Harryho nohy

Fotograf dodal, že rovnako ako v prípade neurodzených svadieb, aj počas veľkého dňa Meghan a Harryho mali všetci na tvárach úsmev. Prirodzene, išlo o šťastnú udalosť v živote zaľúbencov. Familiárna, opísal Lubomirski atmosféru fotenia.

Podľa svadobného fotografa došlo pri fotení intímneho čierno-bieleho portrétu vojvodu a vojvodkyne zo Sussexu k čarovnému momentu. „Bol to jeden z tých magických okamihov, keď fotíte a všetko do seba zapadne. Slnko sa nachádzalo presne nad hradom Windsor. Jemné svetlo dopadalo na zamilovanú dvojicu, ako sa prechádzala krásnou záhradou. Tesne predtým, ako sme vstúpili dovnútra hradu, povedal som im, aby sa posadili na schody. Meghan jednoducho skĺzla medzi Harryho nohy. Obaja žartovali, akí sú už vyčerpaní a mysleli na to, že konečne je po všetkom,“ opísal Lubomirski.

Intímny portrét mladomanželov.
Intímny portrét mladomanželov.
TASR

VIDEO Plus 7 Dní