Americká speváčka Britney Spears (40) sa po dlhých 13 rokoch zbavila opatrovníctva, keď sa musela riadiť nariadeniami svojho otca. Slobodu si užíva na svojom Instagrame i zverejňovaním sporo odetých snímok.

Najnovšie zahodila všetko okrem bielych nadkolienok a choker náhrdelníka. Intímne partie si zakryla len emotikonmi. Pre istotu pod príspevkom vypla komentáre. „Energia slobodnej ženy, ni­kdy som sa necítila lepšie,“ tvrdí speváčka.

Britney si neužíva len nahotu ale aj ,nápoj bohov‘, ktorý si dopriala po mnohých rokoch, pretože jej otec James piť nedovolil. „Mala som prvý pohár červeného vína! Čakala som naň vyše trinásť rokov. A to je dosť dlho vo svete, kde máme všetci právo slobodne hovoriť, šoférovať, kupovať si alkohol, oslavovať, mať peniaze. Ospravedlňujem sa teda, že si tak doprajem pre zrakmi vás všetkých,“ vyhlásila.

Odvážne FOTO nahej Britney Spears nájdete v GALÉRII

Keď už hovorí o šoférovaní - nedávno ju paparazzi nafotili aj za volantom automobilu. Dovtedy ju vozil buď jej ochrankár, alebo snúbenec Sam Asghari (27). Problém však je, že Britney stále nezvláda tlak na svoju osobu. Pred fotografmi sa snažila ukryť svojsky, zakrývala sa dekou, čo jej muselo sťažiť výhľad na premávku.

Anketa
Páčia sa vám nahé foto Britney Spears?
Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Britney Spears (@britneyspears)