Herec Sean Penn, ktorého predchádza výbušná povesť, sa začiatkom augusta, krátko pred svojou 60-tkou, oženil. Bez akýchkoľvek fanfár. Bolo to už v poradí jeho tretie áno. Zobral si austrálsku herečku Leilu George (28). Randia spolu štyri roky. Je o rok mladšia ako Pennova dcéra Dylan, no ako Sean vyhlásil: „Je to žena môjho života.“Leila je dcérou amerického herca a Pennovho kamaráta Vincenta D’Onofria (61)

Patríte k sebe

O svadbe informovala hercova kamarátka na sociálnej sieti. Manželka producenta Mika Medavoya, Irena, napísala: „Sme veľmi šťastní, že sa Liela George a Sean Penn vzali. Milujeme vás. Ďakujeme, že si pre Mika ako jeho syn, sme nadšením bez seba, že si našiel svoju spriaznenú dušu, pravú lásku, ktorá sa tiež snaží zmeniť svet k lepšiemu. Vy dvaja proste patríte k sebe. Boh vám žehnaj, aj vašim rodinám, ktoré sa dnes spojili.“

Spolu, od seba

Sean bol prvý raz ženatý s Madonnou (61), brali sa v roku 1985. Padlo obvinenie z domáceho násilia a rozviedli sa v roku 1989. Speváčka v roku 2015 prehovorila, že na ňu nikdy ruku nevztiahol, zato novinári jeho päste pocítili s istotou.

V roku 1996 si Sean zobral kolegyňu Robin Wrightovú (54), s ktorou má okrem dcéry syna Hoppera (27). Počas manželstva sa niekoľkokrát rozišli. Žiadosť o rozvod bola na stole dokopy trikrát. Tretiu dotiahli v roku 2010 dokonca.

Som výbušný a tak sa aj správam

Herec sa nielen niekoľkokrát rozchádzal a schádzal, či ženil, ale aj zasnuboval. Snubný prsteň mala od Penna aj herečka Charlize Theron či česká topmodelka Petra Němcová. Zdá sa, že jednoducho nemôže byť bez ženy a ony bez neho, hoci ako o sebe vyhlásil, je neznesiteľný človek. V práci aj súkromí.

„Či je to so mnou so mno zložité? Myslím, že je. Povedal by som, že som človek s výbušnou povahou a tak sa aj vyjadrujem. Leila ma v tomto zmysle pozná lepšie, než ja sám. To ale neznamená, že súhlasím s jej vnímaním môjho ja, ale určite ma jej vnímanie fascinuje,“ povedal v rozhovore pre rozhlasovú stanicu SiriusXM.

FOTO Seana Penna so všetkými manželkami v GALÉRII