Usadí sa konečne? Princezná Beatrice (30) je z tých búrlivejších pováh v kráľovskej rodine. Britov a isto aj babku vyrušovala tým, že zamladi dôverne poznala každý bar v meste a skôr ako by pracovala, sa len tak poflakovala. Študentské časy sú však preč. Do chomúta vlani vhupla i jej o dva roky mladšia a nemenej búrlivá sestra Eugenie, prišiel čas aj na Beatrice?

Možno, to nie je až taká vzdialená predstava. Beatrice sa totiž s novým frajerom objavila nedávno na oficiálnom podujatí The National Portrait Gallery Gala. Po boku mala bohatého fešáka Eda, ako familiárne volajú Edoarda Mapelli Mozziho (35). Najnovšie ich videli ruka v ruke na nákupoch v New Yorku. 

Šľachtická krv

Ešte vlani v októbri prišla Beatrice na sestrinu svadbu bez partnera. V januári ju nafotil bulvár s Edom a v marci ho oficiálne vyviedla do spoločnosti. Vymenila milionára za milionára. V roku 2016 sa po deviatich rokoch rozišla s milionárskym dedičom Davom Clarkom.

Mozzi obchoduje s nehnuteľnosťami, navyše má modrú krv, priatelí sa i s princom Harrym. S jeho sesternicou, princeznou z Yorku, ho podľa všetkého zoznámili spoloční známi. Edov otec Alessandro bol zjazdovým lyžiarom a Spojené kráľovstvo reprezentoval na zimnej olympiáde v Japonsku v roku 1972. Edov nevlastný otec bol obchdoník a konzervatívny politik Christopher Shale. V roku 2011 zomrel na hudobnom festivale Glastonbury na infarkt. Shale bol blízky spolupracovník bývalého premiéra Spojeného kráľovstva Davida Camerona. Ten je zas, ako píše People, starý priateľ s rodičmi princeznej Beatrice, princa Andrewa a Sarah Fergusonovej. Beatrice poznala nevlastného otca jej terajšieho partnera dlhé roky, bola mu i na pohrebe.

Kráľovská macocha

Keď ste členom kráľovskej rodiny, najlepšie by bolo, kebyže si zoberiete niekoho zo svojej vrstvy a hlavne bez záväzkov a budete spolu žiť šťastne až do smrti. No šľachta – nešľachta, láske nerozkážeš, a tak už aj v monarchia poľavuje pri zaľúbencoch.

Beatrice by sa totiž mohla stať najmladšou členkou kráľovskej rodiny, ktorá by prijala nevlastné dieťa, teda ak by sa s Edom všetko vyvíjalo správnym smerom. Edo má totiž z predchádzajúceho vzťahu s Američankou čínskeho pôvodu Darou Huang (37) dvojročného synčeka.