Snové páry. Sú krásni, známi, svoji a bohatí. Že sa dajú dokopy kolegovia? Bežné. Šoubiznisový rybník nie je výnimkou. Až na to, že to zaujíma verejnosť, keďže ide o svet populárny. Platí, že čím známejšia celebrita, tým mastnejšie príjmy. No a keď sa spoja celebrity sľubom manželským, nezveľaďujú len svoju lásku, ale aj majetok. Budovať si svoju vlastnú úspešnú kariéru, udržať si manželstvo a žiť na vrchole slávy je práca na plný úväzok. Drina, ktorá sa za tým skrýva, je nevyčísliteľná, ale merať môžeme jej plody a produkty.

Celebritné páry vytvárajú tím doma aj v biznise. Každý z dvojice na seba zarobí kráľovsky, čistá hodnota spoločného majetku stojí za to. Aký je však pomer ich zárobkov? Kým Beck­hamovci zarábajú rovnako, raper Jay Z zarobí skoro trikrát toľko ako jeho polovička Beyoncé. Naopak, v rodine Westovcov je „živiteľkou“ Kim Kardashianová. Asi to má v krvi, lebo nie je ani jedna členka kardashianovského klanu, ktorá by trela biedu. Portál Business Insider zostavil rebríček najbohatších a najmocnejších párov sveta. Vyhodili sme podnikateľov, politikov, vizionárov a zamerali sa na tie páry, ktorých obe polovičky sú celebrity. Tu je ich spoločný čistý príjem. V amerických dolároch.

Sarah Jessica Parkerová a Matthew Broderick: 145 miliónov dolárov

Sarah Jessica Parkerová: 100 miliónov dolárov

Matthew Broderick: 45 miliónov dolárov

Hollywoodske duo má väčšinu peňazí z televízneho a filmového priemyslu. Hviezda seriálu Sex v meste navyše parfumy a reklamnú spoluprácu s kozmetickou firmou Garnier. Matthew je aktívny na Broadwayi.

Sarah Jessica Parkerová a Matthew Broderick: 145 miliónov dolárov
Sarah Jessica Parkerová a Matthew Broderick: 145 miliónov dolárov
Zdroj: profimedia.sk