Prednedávnom Amber Heard prehlásila, že má videá a dôkazy o tom, že Johny Depp ju zneužíval. Tie však väčšina zainteresovaných berie ako podvod a jej zúfalé kroky.

Pár sa stretol v roku 2010, keď spoločne natáčali film Rumový denník. Ich lásku im všetci závideli, teda až na Deppovu bývalú, ktorú podviedol. No ani s Amber to nevydržalo. Zatiaľ čo manželský pár už dávno netvoria, hádky a ťahanice pred súdom sú stále na dennodennom poriadku.

Falošné tvrdenia

„Po vyhláseniach určitých svedkov a údajných videokaziet, ktoré vlastnila Heard, sa rozhodla si vymyslieť nové, falošné tvrdenia o zneužívaní,“ povedal advokát Johnyho Deppa pre The Blast. Videá, ktoré by údajne mali usvedčiť najznámejšieho piráta na zemi zo zneužívania, označuje ako podvod. Amber tvrdí, že na nahrávke vidno, ako ju jej bývalý manžel schmatol za vlasy a hodil ju o zem. „25 minút po tom, ako malo prísť k danej udalosti prišli na miesto policajní dôstojníci. Tí tvrdia, že nevideli v celom dome žiadne následky po násilí a ani na tele pani Heard neboli náznaky útoku,“ hovorí Waldman, advokát Deppa.

Amerb v rozhovore s najlepšou kamarátkou opisuje, ako herec všetko v dome rozbil: „Na kuchynskom ostrovčeku boli sviečky, ovocie a sklené poháre. Všetko rozbil s fľašou vína. Všetko bolo rozbité a rozsypané,“ opisuje herečka. To však nesedí s výpoveďami mužov zákona, ktorí dorazili na miesto činu a takto podľa zverejnených informácií zneli:

S akými pocitmi sa rozhodol Johny podeliť?
S akými pocitmi sa rozhodol Johny podeliť?
Zdroj: Shutterstock

Dôstojník Tyler Hadden vypovedal:

„Q: Videli ste nejaké známky zločinu?

A: Nie

Q: Videli ste nejaké známky vandalizmu?

Odpoveď: Nie.

Q: Videli ste nejaké rozbité fľaše akéhokoľvek druhu alebo rozbité sklo?

Odpoveď: Nie.

Q: Videli ste nejaké rozliate víno akéhokoľvek druhu?

Odpoveď: Nie.

Q: Videli ste nejaké zlomené rámy obrázkov?

Odpoveď: Nie.“

Pokiaľ ide o zranenia Amber po incidente, ktoré jej mal Depp spôsobiť, advokát herca sa obrátil na dôstojníčku Melissu Saenz:

„Q: Videli ste na jej tvári nejaké známky akéhokoľvek násilia?

A: Nie, nevidel.

Q: Videli ste vôbec nejaké známky opuchu alebo zranenia tváre?

A: Nie, nevidel.

O: Dobre, videl si nejaké podliatiny alebo stopy pod okom?

A: Nie, nevidel.

Q: Videli ste na jej lícach nejaké podliatiny?

A: Nie, nevidel.“

Právnický tím Johnyho Deppa zvolal viacerých svedkov, aby prišli rovnako svedčiť o tom, že dôkazy Amber sú údajne falošné.