Niektorí sú možno "spokojní" až natoľko, že ich majú schované na tajnom mieste a ukážu ich len najbližším. Či veríte alebo nie, aj celebrity majú svoje školské fotografie. Stránka brightside priniesla fotky celebrít z ich školských čias. Niektorí skutočne prekvapili, ako sa v priebehu rokov zmenili!

Amber Heard

Amber Heard
Amber Heard
internet

Americká herečka a modelka, ktorú môžete poznať z filmov Friday Night Lights, Zombieland či Machete zabíja. Amber sa otvorene priznala k bisexuálnej orientácii. Možno ešte viac ako úlohami vo filmoch sa do povedomia dostala svojím vzťahom s Johnym Deppom, s ktorým tvorila pár od roku 2015. Jej vzhľad sa od školských čias príliš nezmenil, posúďte sami.

Brad Pitt

Brad Pitt
Brad Pitt
internet

Brad Pitt, lámač ženských sŕdc a výborný herec aj producent. Ženatý bol s Jennifer Aniston, manželstvo však stroskotalo pre jeho aféru s Angelinou Jolie, ktorú si neskôr vzal za manželku. Vzťah s Jennifer bol bezdetný, zato Angelina mu porodila potomkov. Manželstvo s ňou mu však nevydržalo. Slávnym sa stal počas polovice 90. rokov, kedy si zahral v niekoľkých veľkých hollywoodskych filmoch. Keď sa pozeráme na jeho foto zo školských čias, musíme uznať, že srdcia dievčat lámal už vtedy.