Tip na článok
Zuzana si siahla na život

Smrť kvôli chorobe? V Brne spáchalo samovraždu pred očami verejnosti len dvadsaťročné dievča

Zmietala sa v chaose, drogách, alkohole a sexe. Na život si siahla dievčina, ktorá sa preslávila odvážnymi videami

Reperka Zuzana, ktorá vo videách a na sociálnych sieťach používala pseudonym Sju Kjut, sa pred pár dňami rozhodla vziať si vlastný život skokom z nákupného centra. Videli ju pri tom desiatky nakupujúcich, ktorí sa mohli len nečinne pozerať, ako prichádza o život dvadsaťročná dievčina. Tragický koniec bol bodkou za jej bujarým životom.

Chvíľka na sex

Dievča, ktoré bolo na svete len dve desaťročia, stihlo vstúpiť do povedomia nočných barov, klubov, médií a internetu svojou nekonvenčnou povahou. Existuje pomerne populárna nahrávka z toaliet známeho pražského baru. Dievča si chcelo v súkromí užiť „chvíľku sexu“. To jej však nepovolila ochranka. Na videu útla blondínka prosí SBS-károv, aby si mohla užiť aspoň päť minút sex. Je na nej očividne pod vplyvom alkoholu a drog, úplne nahá. Rovnako ako jej „záchodový partner“.

Svoju nie veľmi pozitívnu popularitu vďaka videu využila na ďalšie video aktivity. Uverejňovala zábery zo striptízu, nahrávala pesničky, prezentovala sa na sociálnych sieťach. V Česku sa z nej stala známa postavička. Hľadanie identity, drogy a alkohol však nezvládla. Pre český portál extra.cz sa vyjadril kamarát Sju Kjut. „Brala úplne všetko, mala veľké problémy najmä s drogami. A bolo jej jedno, čo berie. Občas si večer dala aj dávku, ktorá by zlomila päť ľudí,“ poodhalil nočný život rebelky Vašek.

Screenshot z videa. Dievča bolo v pražskom bare úplne nahé, žobronilo o pár minút sexu s chlapcom na záchode.
Screenshot z videa. Dievča bolo v pražskom bare úplne nahé, žobronilo o pár minút sexu s chlapcom na záchode.
Screenshot

Zákerná choroba

Postupne začínajú vyplávať na povrch aj skutočnosti, ktoré za samovraždou mohli stáť. Známi a kamaráti reperky totiž uznali, že bola chorá. Nedávno jej lekári diagnostikovali rakovinu. Aj to mal byť podľa známych hybným momentom k rozhodnutiu vziať si dobrovoľne život.

VIDEO Plus 7 Dní