Tip na článok
Mladý model Dávid Meszáros v klipe Dary Rolins.

Dara Rolins zostala opäť sama, zajačik jej dal košom

Jednoducho, skromne, ba až ustráchane. Nik by nepovedal, že toto je sexsymbol z klipu Dary Rolins.

Galéria k článku (25 fotografií )
Dávid Mészáros.
Opáčili ho viaceré: Meszároš účinkoval v niekoľkých klipoch slovenských speváčok.
Zľakol sa?: Podľa našich informácií sa Dávid zo života česko-slovenskej popikony stiahol.

Tak na nás pôsobil Dávid Mészáros (29) z dediny pri Galante. Do hlavného mesta chodí len občas a prebýva tu v byte u kamaráta. Práve pri ňom zabúdala speváčka Dara Rolins (45) na stres, ktorý ju sužoval po rozchode s Patrikom Rytmusom Vrbovským (41). Po mediálnom humbugu sa však potetovaný futbalista akosi naľakal a, podľa toho, čo sme sa dozvedeli, popikone dal košom. „Nie som Darin nový milenec,“ rozpráva v prítomnom čase.

Nevedel o erotike: Tmavá pleť, prenikavý pohľad a vyšportované telo, aj vďaka tomu sa David pred štyrmi rokmi dostal cez priateľku k modelingu. „Oslovila ma najprv agentúra, teraz už beriem iba kšefty, ktoré prídu sem-tam.“ Takýmto spôsobom sa Dávid dostal aj do videoklipov rôznych slovenských hudobníkov - Dominiky Mirgovej, Ronie, skupiny Lady Colors či speváka Ramona. Najexkluzívnejšia však bola práve Dara Rolins. Spočiatku ani len netušil, do čoho ide.

„Dara sa ku mne dostala cez Insta­gram. Oslovili ma teda, vzal som to, veď kto by nechcel točiť s Darou klip. Lucia Mokráňová, ktorá ju na mňa upozornila, bola so mnou na natáčaní v Prahe. Ohlasy boli veľmi dobré, dokonca aj od mojich rodičov. Samotné nakrúcanie nebolo ťažké, no zo začiatku to nešlo ľahko. Na pľaci mi povedali, nech sa vyzlečiem, že budem len v nohaviciach, no bolo tam zima a celé to bolo zvláštne. Potom sa nálada postupne uvoľnila, nakrútilo sa to za päť hodín,“ opisuje Dávid svoj zážitok.

Len trikrát?!

Klip uzrel svetlo sveta, no Mészárosovo meno sa začalo skloňovať až v momente, keď sa Dara nečakane rozišla s Patrikom. Po­dľa viacerých zdrojov si s Dávidom neboli ľahostajní. Medzi speváčkinými kamarátmi to bola istý čas téma číslo jeden. „S Darou sme išli po natáčaní celá partia na večeru, pár ráz sme si napísali, poslali články, ktoré sa o nás písali. A to je tak všetko,“ odvádza však Dávid od seba pozornosť. „V Prahe som bol dokopy tri razy,“ doplní po tom, čo podľa našich zdrojov dal Darinke košom.

Po masovej medializácii na oboch stranách rieky Morava je teda späť. „Mal som pár frajeriek v živote, jeden vážny štvorročný vzťah. Je pravda, že som na tmavšie, ale musí ma niečím zaujať,“ pokračuje opisom vysnenej partnerky. „Som aj dosť vyberavý a zrejme preto mi to ide ťažšie.“

V súčasnosti sa Dávid snaží venovať sebe, v posilňovni cvičí minimálne trikrát do týždňa a hoci sa vďaka Rolins zviditeľnil, zatiaľ mu to ovocie v podobe množstva pracovných ponúk neprinieslo. Futbalu, ktorému sa venoval od mala, dal tiež zbohom. „Hrával som v Trnave a Senci, potom som sa zranil. Dnes hrám futbal len rekreačne,“ vysvetľuje. Zostalo mu teda remeslo. „Stále žijem v Čiernom Brode. V susedných Košútoch s otcom robíme v našom mäsiarstve. Je to rodinný podnik, kde som spokojný a zatiaľ sa nechystám zmeniť to,“ objasňuje.

VIDEO Plus 7 Dní