Zatiaľ čo na Slovensku je konzumácia alkoholu možná od 18 rokov, v Amerike môžu mladiství legálne piť od 21 rokov. Najstaršiu dcéru bývalého prezidenta Baracka Obamu očividne tento zákon netrápi.

Malia Obamová si momentálne užíva prázdniny spolu so svojimi priateľmi v Miami, kde slnko poriadne pripeká. V nedeľu popoludní bola videná ako s kamarátmi popíja roséčko. Z pohára aj s fľašou v ruke. Malia má pritom len 20 rokov.

Obklopená luxusom

Spolu so svojimi troma kamarátkami si užívali teplo a vodu v jednom z najluxusnejších rezortov v Miami. Noc v penthouse, kde bola Malia ubytovaná, stojí tisíc dolárov na noc a pravidelne ho tiež navštevujú celebrity z klanu Kardashianiek či Britney Spears. 20-ročná dcéra exprezidenta USA sa zjavne nemusí zaujímať o svoj „študentský rozpočet“.

Na pláži strávili celý deň.
Na pláži strávili celý deň.
Zdroj: Mega

Okrem predraženého apartmánu si Malia potrpí aj na to, čo pije. So svojimi kamarátmi si objednala drahé ružové víno Whispering Angel rosé, ktorého fľaša sa pohybuje okolo 80 dolárov, píše Daily Mail.

Postava ako modelka

Bývalá prvá dcéra oslávi svoje 21. narodeniny až 4. júla. Aj keď má len dvadsať rokov, už teraz sa môže pochváliť bezchybnou postavou, ktorú predvádzala v celých čiernych plavkách alebo v dvojdielnych, bielych bikinách.