Stav Borisa Prša je podľa našich informácií vážny.

Markizák Pršo v kóme: Prvé slová hovorkyne nemocnice!

Ešte sa šiesty ročník tanečnej šou Let´s Dance ani poriadne nerozbehol a už ho poznačil tragický úvod.

Sobotnú generálku televíznej šou Let's Dance poznačil incident, pri ktorom hlavný dramaturg Boris Pršo (33) skolaboval. Podľa informácií z dôveryhodného zdroja ho priamo z generálnej skúšky, ktorá sa konala v Inchebe, musela okolo desiatej hodiny doobeda odviezť sanitka do nemocnice v Petržalke. Dôvodom mali byť „nešpecifikované bolesti hlavy”.

Ako uviedla hovorkyňa Univerzitnej nemocnice Bratislava Eva Kliská, obľúbený markizák je „od soboty hospitalizovaný na oddelení JIS (jednotke intenzívnej starostlivosti) v nemocnici na Antolskej“. Podľa našich informácií bol uvedený do umelého spánku a jeho stav je vážny. Podľa našich informácií vykonali lekári niekoľko vyšetrení mozgu, nevedeli však určiť presnú diagnózu.

Čo nato televízia?

V Záhorskej Bystrici sa zatiaľ musia vyrovnať s nepríjemnou situáciou, televízna šou Let's Dance je len na začiatku. „Absolútne nikto nič nevie. Nie je jasné, či liečba potrvá niekoľko týždňov alebo niekoľko mesiacov,” povedal náš škovaný zdroj z prostredia televízie. „Borisovi všetci v Televízii Markíza držíme palce, posielame pozitívnu energiu, želáme veľa síl na čo najrýchlejšie uzdravenie a návrat tam, kam patrí - do televízie,“ povedal nám šéf PR a marketingu televízie Michal Borec. Náhla indispozícia zaskočila aj režiséra televíznej šou Pepeho Majeského. „Boris je členom našej televíznej rodiny a zároveň aj našim kamarátom a my na neho intenzívne myslíme. Dúfam, že bude čoskoro medzi nami pri plnom zdraví,” povedal.

Čítajte viac


VIDEO Plus 7 Dní