Kvízy

leto, dovolenka, pláž lehátko, more, opaľovanie, vzťahy, letná láska
Kvízy 2.7. 2020 20:00

VEĽKÝ TEST pre SINGLE ženy: Čaká na vás letná láska?

Leto je za rohom a do našich životov prináša horúčosť, iskru, energiu a niektorým aj letnú lásku. Môžu za to horúce letné večery, napoly odhalené telá aj pôžitky, ktoré zo všetkých strán bombardujú naše zmysly. Čaká aj na vás horúca letná láska?

Liverpoolska skupina Beatles: Zľava Ringo Starr, George Harisson, John Lennon a Paul McCartney.
Kvízy 27.6. 2020 12:00

Hudobný kvíz: Ako dobre poznáte legendárnu kapelu The Beatles?

Davy šaleli všade kam prišli a fanúšikovia počas koncertov robili taký hluk, že neraz hudbu prakticky nebolo počuť. Mladíci z Liverpoolu lámali rebríčky hitparád i ženské srdcia. Stali sa najväčšou hudobnou senzáciou 20. storočia a najpredávanejšou kapelou v histórii. Čo všetko o nich viete?

Čierne nádoby na zmesový odpad.
Domov 23.6. 2020 20:00

EKO kvíz, otestujte sa či viete koľko sa rozkladá fľaša či špak

Človek, ktorý sa živil zberom plodov, lovom živočíchov pre svoju obživu, bol priamo súčasťou prírodného prostredia. Z hľadiska ekológie mal postavenie predátora. Vo vývoji sa prispôsoboval podmienkam prostredia ako ostatné živočíchy. Rokmi začal celú prírodu prispôsobovať svojim potrebám. Vieš niečo o odpadkoch a nakoľko sú toxické.

Zuzana Belohorcová: Bývalá moderátorka.
Kvízy 18.6. 2020 20:00

OTESTUJTE SA, či viete kde sa narodili naše celebrity!

V Bratislave sa síce všetok šoubiznis koncentruje a drvivá väčšina sa do hlavného mesta kvôli práci nakoniec presťahovala avšak mnohí sú pôvodom z rôznych kútov Slovenska. Skúste si spraviť test, ako by ste ich rodiská tipovali.

Video obsah