Na začiatku vyzeral byt ako po bombardovaní a moderátor si nevedel výsledok predstaviť.

Moderátor Milan Junior Zimnýkoval: Bývanie vyriešil šalamúnsky

Známy moderátor Milan Zimnýkoval alias Junior spojil v bratislavskom Starom Meste dva byty do jedného.

Z éteru ho aj s kolegom Marcelom Forgáčom počuť takmer každý deň. Spolu moderujú rannú šou v rádiu, humoristickú reláciu vo verejnoprávnej televízii a na jeseň sa ako duo objavia v šou Česko Slovensko má talent.

„Kedysi sme spolu trávili oveľa viac času. Teraz, keď už mám aj ja ženu a dieťa, venujeme obaja voľný čas predovšetkým rodine,“ pripomína Milan Zimnýkoval, alias Junior, dobrovoľné obete, ktoré po svadbe podstúpil.

Keď vstúpil do stavu manželského a s vyvolenou čakali dcéru, musel riešiť najmä bývanie. Predtým žil vo svojom krásnom mezonetovom byte a aj manželka Tonička disponovala vlastnou nehnuteľnosťou. Dvojica najprv plánovala oba byty predať a kúpiť jeden veľký, no hluk za posteľou ich priviedol na inú myšlienku.

Čítajte viac:

James Blunt si u nás poplakal: Pozrite si, čo mu vyviedli

Lustroval inzeráty

„Ležali sme u Toničky v posteli a za hlavou nám z druhej strany škrabali robotníci. Zašomrali sme si, kedy sa to už skončí a tí ľudia sa tam už nasťahujú. Lebo stále len prerábajú,“ vysvetľuje osudnú zápletku.

Ráno, keď dorazil do rádia, zapol si internet a prezeral stránky s nehnuteľnosťami. Natrafil na inzerát, v ktoInvestor rom boli fotky z povedomého dvora i jemu známe pohľady z ulice.

„Zavolal som tam a zistil som, že predávajú byt, kde nám za stenou škrabkajú robotníci. Takže bolo rozhodnuté. Preniesol som predmet hypotéky a ten byt som kúpil. Manželkin je deviatka a môj desiatka.“

Viac informácií aj fotografií nájdete v aktuálnom vydaní týždenníka Plus 7 Dní


  • Plus 7 dní
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní