Silvia Kucherenko sa vraj s takými perami narodila: Historické fotky dokazujú niečo iné.

Odborník zhodnotil prerobené Slovenky: Polepšili si plastikami?

Pri pohľade na niektoré slovenské hviezdičky si už ani ich známi nespomenú, ako vyzerali pred zásahom plastického chirurga. Naozaj si polepšili?

Na Slovensku často doháňame to, čo je vo svete bežné už desiatky rokov, okrem iného aj plastické operácie a iné estetické vylepšenia. No o čo kratšie sú nám dostupné, o to intenzívnejšie ich objavujeme. Odborníci už bijú na poplach, podľa nich je menej niekedy viac.

Čítajte viac:

Bábiky: Strácajú ženy zo šoubiznisu svoju identitu?

„Ženy sa na seba naozaj pozerajú inou optikou, ako ich vníma okolie. Ich požiadavky sú často premrštené. Preč sú časy, keď bolo v móde mať všetko čo najväčšie a vystavovať umelosť na obdiv. Zákroky treba robiť decentne, aby nebili do očí,“ skonštatoval známy chirurg, ktorému dal Plus 7 DNÍ zhodnotiť aktuálne fotografie niektorých známych Sloveniek.

Čítajte viac:

Plastické operácie na úrovni komixu, hodnotí expert vylepšené Slovenky

Čo na prerobené ženy povedal? Prečítate si v aktuálnom vydaní týždenníka Plus 7 DNÍ, kde nájdete aj ich fotografie pred a po zákroku.


  • Plus 7 dní
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].
VIDEO Plus 7 Dní