Pozvánku na bratislavský Ples v opere si vraj treba zaslúžiť.

Pozrite sa, ako sa prominenti dávajú do gala na večerný Ples v opere

Najväčší firemný večierok roka začína už o niekoľko hodín v Slovenskom národnom divadle. Ako sa na Ples v opere chystali prominenti?

Dostať sa na bratislavský Ples v opere nie je vôbec také jednoduché. Na rozdiel od slávneho viedenského bálu, na ktorý si každý smrteľník môže kúpiť lístok, je ples v Slovenskom národnom divadle vyhradený len pre skutočné VIP. Organizátori si vás musia vybrať, bez pozvánky sa do útrob historickej budovy prvej scény nedostanete. Prominenti, poctení pozvaním, si preto na svojich outfitoch dávajú záležať. Pozrite sa, ako strávili dnešok a pripravovali sa na noc, po ktorej celý rok tak túžili.

Stíha všetko

Očakáva sa, že bývalá Miss Kristína Krajčírová bude robiť garde módnemu návrhárovi Lukášovi Kimličkovi, ktorý ju označuje za svoju múzu. Ako vidno na fotografii, s prípravami si blondína veľkú hlavu nerobila. Ešte pred pár hodinami si dávala do tela a účastnila sa pretekov v behu.

Kristína Krajčírová
Kristína Krajčírová
Foto: INSTAGRAM

Ponáhľal sa cez celé Slovensko

Účasť na Plese v opere potvrdil aj bratislavský župan Juraj Droba. Ešte doobeda však rokoval na východe Slovenska. V Levoči vyhotovil o tom dôkaz a v poobedňajších hodín sa už presúval do Bratislavy. Uvidíme, či sa na plese stretne aj so svojou bývalou manželkou Gabrielou.

Juraj Droba s priateľmi
Juraj Droba s priateľmi
Foto: INSTAGRAM

Pre koho ich stvorila?

Módna dizajnérka Michaela Ĺuptáková bude večer v Slovenskom národnom divadle tiež. V predvečer udalosti zverejnila čierne šaty striebrom vyšívané, no ktorá dáma si ich nakoniec oblečie, zostáva stále tajomstvom.

Šaty pripravené na tohtoročnú plesovú sezónu.
Šaty pripravené na tohtoročnú plesovú sezónu.
Foto: INSTAGRAM

Dá to so srdcom

Na Ples v opere sa teší aj dizajnérka Petra Tóth, ktorá dnes nezabudla svojím fanúšikom pripomenúť, že svoju plesovú róbu doplní kabelkou z vlastnej dielne.

Novinka z dielne Petry Tóth.
Novinka z dielne Petry Tóth.
Foto: INSTAGRAM

Podobné stránky


  • kd
    Článok bol spracovaný a publikovaný redakciou Plus7 dní. Svoje pripomienky, návrhy a tipy môžete adresovať priamo na adresu [email protected].