Tip na článok
Simona Frantová so svojim milencom Andrejom Dankom.

Dankova milenka v akcii: Andrej, už vieme, čo na nej vidíš!

Poriadna kočka! Frajerka šéfa parlamentu Andreja Danka Simona Frantová sa vie štýlovo nahodiť aj do práce! Vyfintená televízna redaktorka, ktorá ma pod palcom kultúru si nenechala ujsť prominentnú premiéru nového českého filmu, kde očarila svojim sexi outfitom!

Galéria k článku (11 fotografií )
Simona Frantová má rozbehnutú sľubnú kariéru moderátorky v televízii TA3.
Frantová má na TA3 pod palcom dianie v kultúre.
Simona Frantová spovedá na premiére filmu Zúfalé ženy robia zúfalé veci herca Mariána Mitaša.

Okrem toho, že má rozbehnutú slušnú kariéru v spravodajskej televízii TA3, nemôže sa sťažovať ani na svoj osobný život. Už rok totiž randí s jedným z najmocnejších slovenských politikov.

Múza šéfa národniarov Andreja Danka sa poriadne vymódila na premiéru českého filmu Zúfalé ženy robia zúfalé veci režiséra Filipa Renča, ktorý má na konte hity ako Román pre ženy či muzikál Rebelové.

Dankova frajerka sa tak v rámci svojich pracovných povinností nezastavila a s mikrofónom v ruke vyspovedala jedného respondenta za druhým.

Lásky jednej plavovlásky

Ako v minulosti prezradila samotná moderátorka, do šéfa národniarov sa zapozerala práve v momente, keď s ním na jednej z kultúrnych akcií robila rozhovor. Danko ju odvtedy poriadne rozmaznáva. Okrem toho, že absolvovali spolu aj exotickú dovolenku v Tichomorí, v minulosti sa poriadne plesol po vrecku a kúpil jej originálny darček - luxusný klavír za päťtisíc eur.

Prečítajte si tiež:

VIDEO Plus 7 Dní