Po dvoch rokoch prichádza zmena. Konkrétne na poste hovorcu Generálnej prokuratúry Slovenskej republiky. Prostredníctvom sociálnej siete o tom verejnosť informoval najvyšší šéf uvedenej inštitúcie Maroš Žilinka. ,,Dnešným dňom sa stala novou hovorkyňou Generálnej prokuratúry Slovenskej republiky Zuzana Drobová. Teším sa na našu spoluprácu a zároveň ďakujem Daliborovi Skladanovi, ktorého nahradila vo funkcii, za dva roky poctivej práce,“ priblížil Maroš Žilinka, ktorý ku správe pripojil aj fotku so svojou novou podriadenou.  

Letisko aj Úrad verejného zdravotníctva

Od marca tak bude stanoviská jednej z najdôležitejších štátnych inštitúcii sprostredkovávať vyštudovaná žurnalistka, ktorá v minulosti pôsobila v Slovenskej televízii. Neskôr ako hovorkyňa Úradu verejného zdravotníctva, ministerstva spravodlivosti, bratislavského letiska, či Finančnej správy. Drobová na svojom aktuálnom poste vymenila bývalého televízneho redaktora Dalibora Skladana, ktorý na generálnej prokuratúre pôsobil od februára 2021.

,,Odišiel na vlastnú žiadosť po uplynutí výpovednej lehoty,“ priblížila pre Plus 7 dní Jana Tökölyová, ktorá na spoločnom tlačovom odbore generálnej prokuratúry ako i Úradu špeciálnej prokuratúry pôsobí dlhé roky.