Ziapal po novinároch

V honbe za majetkom je ochotný zájsť skutočne ďaleko. Pokojne aj do súdnej siene, kde o vlastnícke práva bojuje s obyčajnými ľuďmi. Ťažké chvíle v pozícii žalovanej má už za sebou pani Emília, ktorá sa ešte pred pojednávaním na vlastné oči aj uši presvedčila, že Vladimír Mečiar zostal verný manierom z čias vládnutia.

Mečiar si zobral na mušku Sulíka a Matoviča. Prečítajte si, ako okomentoval súčasné politické dianie

Na chodbe súdu si totiž otestoval svoje hlasivky, keď s krikom vyskočil na nášho fotografa. Expremiérovi sa nepáčilo, že ho odfotil. „Čo má cvakáš! Dovolil som ti?! To môžeš robiť verejným činiteľom, nie mne!“ ziapal Mečiar na chodbe súdu.

Ako na trhu

Za reč však stojí aj dianie za dverami súdnej siene. Sudkyňa totiž miernym prehováraním primäla strany sporu k tomu, aby sa napokon dohodli. Po dobrom.

Expremiéra sa žensky odzbrojujúco opýtala, či nemôže žalovanej za požadované podiely ponúknuť viac. „Nemám problém. Koľko chcete? Dve tisícky?“ opýtal sa z fleku pani Emílie.

Mečiar sa znova objavil na verejnosti. Za všetkým bola táto smutná udalosť

Tá zostala v takom šoku, že len nemo prikývla. V tom momente vybral Vladimír Mečiar z vrecka svojho saka obálku, vylovil z nej dve tisícky a vybral sa k svojej protivníčke.

„Počkajte počkajte! To takto nejde. Musím to urobiť pekne po poriadku," zastavila sudkyňa rozbehnutého Mečiara. Nasledujúce chvíle sa už niesli v dobrej ba až priateľskej atmosfére.

Viac o súdnych sporoch expremiéra Vladimíra Mečiara sa dočítate v najnovšom čísle PLUS 7 dní.

Zdroj: Plus 7 dní